Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tesznek fel az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek fel az emberek partiképeket magukról, hogy mennyire jól szórakoznak?

Figyelt kérdés
Piával,arcokat vágnak, meg ilyenek...Még azok is ezt csinálják,akik amúgy egész nap a könyv felett ülnek buliidőn kívül!!!
2011. máj. 23. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem a bulin van a hangsúly, hanem a jó hangulaton.
2011. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 19:56

Nem érdekel különösebben ,hogy mit gondol más,mert lesz@rom... Nem szégyellem magam se bulin se kriketten se színházba az se zavar,ha kiraknak rólam képet,csak ne legyen túl előnytelen...

2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"De amúgy érdekelne miért tetszik, hogy másnak látnak bulizni képeken?Őszintén."-Tehát nem tetszik,de nem is zavar,amúgy is csak azok látják akik ismernek,azok megtudják,hogy ki vagyok! Bőrbarnított csücsörítős fax képeket meg nem rakok ki,mert ultra gáz! Discóba se szoktam járni,nálam a szabadtéri koncert vagy füvön ücsörgés is megfelel! Szándékosan meg nem fotóztatom magam,csak néha belekerülök a képbe! De álltalában nem fotóz senki és nem is ez a lényeg! Vagy pedig a jó hangulatot karja a fotós megörökíteni! Olyan ,mikor egy jó nyaralós képet elteszel emlékbe! Meg nem is biztos,hogy nekem fontos a kép,hanem valaki másnak aki szintén ott volt...
2011. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!