Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél hogyan tudjam meg, hogy az akinek kiadja magát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit facebookon ismertem meg. Rengeteget cseteltünk ott és iszonyatosan bejön, mint külsőre, mid stílusra. Azonban kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy az e akinek mondja magát. (korábban már volt egy hasonló ismerettségem és ott sok elmaradt randi után kiderült hogy valami csalót ismertem meg).

Lehet hogy csak paranoja, mert valójában semmi ok nem mutat rá, de jobb óvatosnak lenni.

Kérdésem, hogyan bizonyosodjon meg róla, hogy az akinek kiadja magát, mielőtt még randira kerülne sor, anélkül hogy megsérteném.


( véleményezést nem kérek, csak ötleteket. Illetve a személyes találkánál kiderül válasz nem jó, mert messze lakik és ha már elmegyek oda, biztosra akarok menni)


2011. jún. 3. 19:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem élőben kell....Tudom para, de így van.

Jobb elöbb talizni mint késöbb amugy...Mert késöbb meg nagy reményeket fűzöl hozzá meg esetleg belezúgsz.

Ha az elején túlestek talin, akkor már nincs gáz. Ha meg nem az akinek kiadta magát, akkor is simán haza sétálsz és sza.rsz bele. Ezért kell elöbb mint késöbb.

Ha viszont már fontos neked. akkor meg már mind1 hogyan nyomozodki. Ígyis-úgyis átbaszott. Szval találkozz vele!!!!

21/L

2011. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki hogy kiderült mi a helyzet!


Ismét egy csalóba futottam. Amikor kértem tőle több képet azt mondta hogy hamarosan küld,azóta pedig eltűnt, nem válaszolt. Ugyan folyamatosan online van, de egyáltalán nem hajlandó válaszolni...

Komolyan mondom ilyen beteg embereket.Mire jó ez nekik???

2011. jún. 5. 21:08
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom... De hidd el vannak normálisabb emberek is.

Amugy kitudja miért nem ír. Lhet vizsgaidőszak miatt.

Azért ne vegye el a kedved 1-2ilyen kamu vagy csak hülyítgetős emberke. =)

2011. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!