Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél hogyan tudjam meg, hogy az akinek kiadja magát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit facebookon ismertem meg. Rengeteget cseteltünk ott és iszonyatosan bejön, mint külsőre, mid stílusra. Azonban kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy az e akinek mondja magát. (korábban már volt egy hasonló ismerettségem és ott sok elmaradt randi után kiderült hogy valami csalót ismertem meg).

Lehet hogy csak paranoja, mert valójában semmi ok nem mutat rá, de jobb óvatosnak lenni.

Kérdésem, hogyan bizonyosodjon meg róla, hogy az akinek kiadja magát, mielőtt még randira kerülne sor, anélkül hogy megsérteném.


( véleményezést nem kérek, csak ötleteket. Illetve a személyes találkánál kiderül válasz nem jó, mert messze lakik és ha már elmegyek oda, biztosra akarok menni)


2011. jún. 3. 19:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A korábbi átverőm úgy bukott le, hogy 3 randit is lemondott elég átlátszó indokkal. azután jobban átvizsgáltam a fotóit és kiderült, hogy egy myspaces adatlapról lopta őket egy feltűnően szép amcsi csajról.
2011. jún. 3. 20:19
 12/23 anonim ***** válasza:
Mondom h kérdezd meg egyik ismerősét! Melyik szavam nem világos?? XD
2011. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Neked nem világos az, hogy ezzel tuti megbántanám. Ki az a bunkó aki idegeneket kérdezget az ismerőse személyazonosságáról???
2011. jún. 3. 20:25
 14/23 anonim ***** válasza:

De egy fagolyó vagy! XD

Én nem azt mondtam,hogy a személyi számát infózd le,

egyszerűen csak kérj tanácsot az egyik ismerősétől,hogy miket szeret vajon,minek örülne,stb stb..


Felfogtad?

2011. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg hülyeség az az ötlet, hogy kérdezd meg ismerőseitől, hogy "mit szeret". Én is beszélgetek egy sráccal msn-en (még nem találkoztunk), de elég furcsa lenne, ha a hátam mögött elkezdene beszélgetni a barátaimmal...Csak a telefonbeszélgetést ajánlanám én is.
2011. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó.. de ha egyszer paranoiás a csávó..te mit ajánlanál egy ilyen formának?:)
2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Am vélhetően akinek 5,vagy annál több ismerőse van fb-n,az nem kamu.
2011. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
vagy azok is kamuismerősök? XDDDD
2011. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát miután egyszer már becsapták, nem csoda, ha egy kicsit paranoiás..De, ha tetszik a csaj, régen is beszéltek, akkor meg adj neki egy esélyt.
2011. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tudod hogy teszteld? Kérd el a telefonszámát és írj neki egy smst, hívd fel,szerintem ott már simán kiderül. Egyébként nem biztos hogy csak azrt mert szép lány, már rögtön kamu is!
2011. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!