Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írtok ilyeneket lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írtok ilyeneket lányok?

Figyelt kérdés

Kedves női gyakori kérdésező felhasználók! Közvélemény kutatást tartanék a körötökben. Adott a csajok és pasik és egyéb oldal, ahol az ember online tud(na) ismerkedni. A kedves lányok általában mit írnak, hogy kit keresnek. "Legyen vicces, legyen odafigyelő és megértő, és legyen olyan aki elfogad úgy ahogy vagyok, törődjön velem." Vagy éppen nem ír semmit sem. Amikor az ember rátok ír, poénosan, de mégis komolyan és a sorait egy egyszerű kéréssel zárja, hogy légy olyan kedves, még ha el is utasítasz írd meg. Erre általában még válasz sem jön pedig nem sokat kértem, máskor meg egy bocs de "külsőleg" nem vagy az esetem, pedig az kimaradt hogy egy Adonisz alkat is legyél!! Nem értem, pedig (sztem) még ronda sem vagyok. Én nem tudom milyen világ ez, senki nincs tekintettel a másikra, nem ad esélyt, még egy chat-elésre sem. Mindenkinek csak a macsó rossz fiú vagy nem tudom én már mi kellene. Az itt lévő hölgyeknek minden tisztelet, de mégis ti hogy látjátok ezt?


//Egy szomorú srác...


2011. jún. 9. 10:15
1 2 3
 11/25 napietus ***** válasza:
egyedül nem is jó :) mondom, én tesómmal voltam (szintén lány). egyébként szerintem a közhiedelemmel ellentétben a netes ismerkedés pont a kevésbé előnyös külsejű embereknek nem jó. mert ott csak egy kép van Rólad, az alapján ítélnek meg. viszont ha elmennél pl. egy horgászversenyre, akkor az is kiderülne Rólad, hogy milyen jó pecás vagy, és amúgy is milyen vicces/okos/kedves (a nem kívánt rész törlendő) lány vagy.
2011. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mielött nem volt internet,szerintetek mit csináltak az emberek?

Nem akarok belemenni a net társadalmi pusztító hatásaiba,mert az elég hosszú lenne:) Engem elszomorítanak ezek a társkereső oldalak..mert olyan mint valami kutyavásár,'ja ő tetszik,akkor írok neki egy levelet.Hmm,ő sem rossz na akkor másolás,na ennek is elküldöm 'és akkor várunk várunk de valójában mirE?

Persze,hallotam én is olyat hogy valaki itt találta meg élete párját,ami szép dolog is de ettől függetlenül szerintem ez nem helyes!

Más: hol lehet ismerkedni? nem csak buliba,és kár a bulizáshoz úgy állni mint valami bűnös dologhoz.Én is szoktam bulizni járni,néha ki el kell engednie az embernek magát,szerintem ez teljesen normális!Szeretem a koncerteket,főleg ilyenkor nyáron!

Ettől még én se adom magam rögtön oda,és én is szeretem a természetet!

Ismerkedni akárhol lehet, utcán,tömegközlekedésen,könyvtárban,szórakozóhelyen,moziba BÁRHOL! kicsit nyisd ki a szemed és legyél bátor ha meglátod!:)


20/L

2011. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Ime, itt az én randi-filozófiám: fontos hogy legyen valaki aki meg tud nevettetni, valaki, akiben bízhatsz, valaki aki szeret. És a leges-leges-legfontosabb az, hogy ez a három ember ne ismerje egymást.


Én ezen kívül semmit nem írtam ki magamról a randi oldalon és ez volt épp a szerencsém, mert így találtam rá életem legnagyobb kincsére.



"Legyen vicces, legyen odafigyelő és megértő, és legyen olyan aki elfogad úgy ahogy vagyok, törődjön velem." Vagy éppen nem ír semmit sem.

Aki pedig csak ennyit ír ki, az maga se tudja mit akar, lehet hogy társat sem keres, csak szórakozásból van fent.



Én mindenkinek vissza írtam. De azt kicsit szánalmasnak tartom, ha valaki úgy zárja le a mondani valóját, hogy akkor is írj ha nem jövök be.

Ha valakinek írsz akkor ne írd le az első levélben az életed történetét.

2011. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A nővérem is társkeresőn találta meg a mostani férjét, és én is a mostani páromat, aki egy olyan lenyűgöző férfi, hogy az előtte lévő 6 és 3 éves kapcsolatomat helyből alázza. sok év van mögöttem, mégsem kaptam a 9 év alatt annyi figyelmet, kedvességet, szeretetet, mint a mostani páromtól, aki annak ellenére hogy neten ismerkedik, mint én nagyon jól néz ki, semmi baj nincs vele. És én sem vagyok bányarém, (nem fényezni akarom magam, csak nem hiszem, hogy a csúnya, nem szép külsejű emberek vannak ott). Van akinek ez jön be. A 3 éves kapcsolatom is internetről kezdődött. Nagyon nem lehet általánosítani. 25N
2011. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Alapvetően rossz a hozzáállásod, itt nyavajogsz, hogy nem válszolnak a csúnya gonosz lányok...hát érd el, hogy válszoljank! Ha az elsőre nem ad választ, de te mégis úgy érzed szeretnéd megismerni, hát írj neki olyat, amire válaszolnia kell!

Ha meg már az első levélben leírod, ha nem jövök be neked azt is írd le légyszi, ez a tuti bukta, gondolj bele a kedves hölgy szórakozni akar, figyelemre vágyik, a te küllemed, és egyéb adatot jellemzése és az elutasító levél megírása nem jelent szórakozást...

Szóval ne nyavajogj, légy férfi!

2011. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pont a netben meg a társkeresőkben van a probléma. Ahogy észrevettem ez egy általános hozzáállás - mindkét nem részéről. Akár neten, akár élőben kérdezek valamit, történik valami, és reagálni kéne, mindenki csak ül tovább, és néz ki a fejéből! És még csak nem is az ismeretlen emberek! A tömegközlekedés remek példa a ezt megfigyelni, pl. ha olyan megállóban szállsz le, ahol kevesen szoktak, viszont felszállni annál többen, akkor a tömeg betömörül az ajtóba, és meresztgetik rád a szemed, hogy mit akarsz, de egyik sem állna arrébb... Szóval megtanultam már, hogy túl nagy elvárás az emberek felé, hogy egyáltalán reagáljanak BÁRMIT! Egy tudatos lénynél sikeres lehetsz, de a sok birka közt eltűnnek. És kívülről baromi nehéz megállapítani, hogy az adott ember birka-e vagy sem.
2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10:51-es 20/L: Egyetlen dolgot felejtesz el, hogy csak a saját korosztályodra gondolsz. Való igaz, hogy abban a korban még tényleg más helyeken célszerű ismerkedni, de az idősebbek sokkal nehezebben találják meg egymást. Egy 30-as vagy 40-es emberke nem fog úton-útszélen korban hozzáillő, egyedülálló társjelöltekbe botlani.
2011. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
En is szoktam tarskeresozni es bevallom en se szoktam visszairni, ha valaki nem tetszik. Figyelj, ez net. Itt elsore nincs mas, csak a foto. Az alapjan dont mindenki. Eloben (hiaba akkor is eloszor csak a kulsot latod, szemelyiseget meg nem ismersz) vannak gesztusok, mosoly, rengeteg olyan dolog ami vonzova tesz, meg akkor is ha keprol egyaltalan nem tetszene az illeto. Mert a kepen bal oldalrol van fotozva, pedig a jobb oldali profilja sokkal markansabb, mert a kepen nem latszik az a szexi mosolya, mert a kepen nem latom a mimikajat amikor mondok egy jo poent. Blablabla... Igy marad egy kep, ami piciny toredeke annak aki vagy. Ha nekem az a kep nem tetszik, akkor nem is erzek ra igenyt, hogy megismerjem az illetot. Irni pedig nem irok, mert anelkul is egyertelmu, hogy nem kellesz. Minek irjam le? En nokent irtam mar par levelet es megesett, hogy az illeto nem valaszolt, de egy pillanatig sem zavart ez. Nem jottem be neki es kesz. Miert kell ezen problemazni? Sosem ertettem. (Egyebkent volt mar, hogy a bemutatkozo szovegemre reagalt, ami nekem nem olyan, mint amit te irtal, hanem nagyon magas labda es az illeto jol csapta le. Ha kelloen frappans volt, meg se neztem a kepet, anelkul valaszoltam.)
2011. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Végeredményben szerencse kérdése az egész ....
2011. jún. 9. 12:32
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem csak szerencse. Nagyon nem mindegy, hogy mit és hogyan írsz.
2011. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!