Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írtok ilyeneket lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írtok ilyeneket lányok?

Figyelt kérdés

Kedves női gyakori kérdésező felhasználók! Közvélemény kutatást tartanék a körötökben. Adott a csajok és pasik és egyéb oldal, ahol az ember online tud(na) ismerkedni. A kedves lányok általában mit írnak, hogy kit keresnek. "Legyen vicces, legyen odafigyelő és megértő, és legyen olyan aki elfogad úgy ahogy vagyok, törődjön velem." Vagy éppen nem ír semmit sem. Amikor az ember rátok ír, poénosan, de mégis komolyan és a sorait egy egyszerű kéréssel zárja, hogy légy olyan kedves, még ha el is utasítasz írd meg. Erre általában még válasz sem jön pedig nem sokat kértem, máskor meg egy bocs de "külsőleg" nem vagy az esetem, pedig az kimaradt hogy egy Adonisz alkat is legyél!! Nem értem, pedig (sztem) még ronda sem vagyok. Én nem tudom milyen világ ez, senki nincs tekintettel a másikra, nem ad esélyt, még egy chat-elésre sem. Mindenkinek csak a macsó rossz fiú vagy nem tudom én már mi kellene. Az itt lévő hölgyeknek minden tisztelet, de mégis ti hogy látjátok ezt?


//Egy szomorú srác...


2011. jún. 9. 10:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ha valami egyszerűt írok, akkor abban semmi fantázia nincs, mert snassz, semmi reakció. Ha kicsit "vadabbra" veszem a figurát, akkor megint csak semmi reakció, bár én ezt nem is szeretem mert, nem én vagyok. Ha poénkodom, mert igazából ilyen vagyok, akkor megint lóf* válasz se jön, akkor mi a jó?!
2011. jún. 9. 12:47
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

HIdd el ha a megfelelő lánynak írsz, annak mindegy hogy mit írsz úgyis válaszolni fog. De sztem mindig legyél önmagad, az a biztos.

Én pl. kiírtam, hogy nem dohányzom, nem iszom, nem járok bulizni mert nem látom értelmét. Ennyi. Erre egy csomó levél jött, volt amelyik provokatív volt, és volt amelyik számomra kedves volt, és meglepő módon többen is feleségül kértek már az első levélben, pedig ezen kívül semmit nem írtam. Valakinek megnyerő az amilyen vagy valakinek meg visszataszító. Pedig képem is csak egy volt, egy szimpla fősulis ballagási arckép, semmi extra.

2011. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nem lehet neked privát üzit írni,pedig valamit kipróbáltam volna!
2011. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Most már írhatsz privit is.
2011. jún. 9. 13:35
 25/25 anonim ***** válasza:

Eddig csak olyan nők kezdeményeztek nálam, akik brrr...

Egy ideig mindnek válaszoltam. De egy meztelen képes levél kiütötte e biztosítékot.

A lányok sokkal több ilyen levelet kapnak. Ennek ellenére régebben bosszantott, mikor egy korrekt levélre nem kapok választ.

Kaptam többször is elutasító levelet. Többnyire olyan lányoktól, akik csak nézelődni jöttek fel a társkeresőre. (Egy héten belül törölték is magukat.) Az elutasítás ellenére váltottunk egy-két levelet és sajnálom, hogy nem ismertük meg egymást jobban.

Feltettem két ócska képet, csak hogy legyen. Ha egy tartalmas, szellemes levelet írok és a kép miatt még nem is válaszol, akkor én jártam jól.

100-ból 5 levélre fogsz választ kapni. Ha fontos a randi, akkor 3-4 esetben össze tudod hozni. Ha annyira nem jön be, de szexre esélyes, akkor ebbe az irányba kell vinni. Vagy ha szimpi, de nem vonzó, akkor talán van egy csinosabb barátnője.

Nem szabad túl komolyan venni a netes társkeresést.


Élőben sokkal könnyebb ismerkedni. Ha egy lány regisztrál, akkor az első napokban 10-100 levelet is kaphat. Alig van esélyed. Élőben viszont alig mer kezdeményezni valaki. Ugyan annál a lánynál személyesen sokkal nagyobb esélyed lenne.


35/F

2011. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!