Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most akkor ezt mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok. Látásból ismerek egy 17 éves lányt aki elég szép. Ha néha találkoztunk mindig rám köszönt és a buszon is elég egyértelműen szemezett velem, néha rám mosolygott. Számomra egyértelmű volt hogy bejöttem neki. Írtam neki az egyik közösségi oldalon ahol már ismerősöm volt hogy egyszer elhívnám fagyizni ha van kedve. Erre azt írta hogy ő egy 17 éves kislány én meg egy felnőtt vagyok mégis mit akarok én tőle. Szerintetek?
2011. jún. 10. 02:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem? Igaza van... Mi a francot akarsz te tőle? Hagyd a fenébe és keress a korosztályodból...
2011. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát tényleg van benne valami ami megfogott és nem csak a testiség. Nagyon különleges szépsége van. 2 éve már jártam egy 17 éves lánnyal de ő még nálam is tapasztaltabb volt, így nem gondoltam hogy ekkora gáz a korkülönbség. Amúgy eddig minden csajom idősebb volt nálam, nem vagyok ilyen "fiatal lány mániás" de Ő kivétel. Köszi a válaszokat.
2011. jún. 10. 10:52
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy válaszoltam neki. Azt írtam hogy nem gondoltam olyan gáznak a korkülönbséget köztünk (hisz lassan 18 lesz) és csak szerettem volna jobban megismerni, mert helyes lánynak tartom. Ennyi. Most várom a válaszát.
2011. jún. 10. 10:54
 14/14 anonim ***** válasza:

Először is egy fiatal lánytól komolyat ne akarj!!!Max csak rántásra jók vagy arra sem!!!És sexben az igazi fiatal anyukák a legjobbak akiket minden este karbantartja pasija...szal még nem póbáltál ki elég sok dolgot!És még valamit:ez a kis korkülönbség csak neked árthat!

Üdv!

2011. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!