Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért csak 2-3 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csak 2-3 nappal (az első találkozás) után jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Ha az első találkozás annyira jól sikerült, hogy egyikőtöknek sem akaródzott elválni a másiktól és hazamenni, akkor utána miért nem jelentkeztek napokig?
2011. jún. 12. 22:24
1 2
 1/11 Burny bácsi ***** válasza:
90%
A többi csajnak is át kell esnie a felvételi beszélgetésen...
2011. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert az íratlan szabály ezt követeli meg. Butaság persze.
2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
mert addig más csajokkal kavarok
2011. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%
mert túl szép volt az esemény, hogy igaz legyen? :) el se hisszük, hogy ez megtörtént és nem tudunk hirtelen mit kezdeni a helyzettel?
2011. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg íratlan szabály, a minimum a két nap. Talán így próbálunk a nőben vágyat kelteni, hogy sóvárogjon utánunk. Úgy látszik nálad is működött... :)
2011. jún. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha még aznap felhívnánk vagy hatszor, azt hinnéd, hogy micsoda pszichopaták vagyunk, akiknek te vagy a mindenek és nélküle már létezni sem tudsz. Így viszont azt közvetítjük, hogy nélküled is boldogok vagyunk, teljes emberek, akinek nem tőled függ a boldogsága, tehát örülj, hogy egyáltalán felhívunk. De ha már itt tartunk, a nagy egyenlőségben, akkor te miért nem tudod hívni a másikat? Ja, hogy az a férfi dolga igaz? Akkor ne akadj, aki ha csak három nap múlva hívnak fel!
2011. jún. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányok, ti meg miért nem jelentkeztek soha többet, ha csúnya a fiú?
2011. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Mert van a 3 napos szabály.. Amit még Jézus talált ki :D

3 napot várt a feltámadással.. Pénteken nem támadhatott fel, mert ugye akkor még nem ért el a hír sehova. Mondanák jézusnak: "Mizu?" Erre ő: Mi az hogy mizu? Meghaltam.. - Persze haver.. ha te mondod.

Na és Szombaton sem.. Aznap sok a meló érted.

Vasárnap volt, a templomokban mindenki gyászolt

"Jajj neee.. Jézus halott"

Erre kivágódik a hátsó ajtó, majd besétált és mindenki boldog :D

Na ez a 3 napos szabály. ( By Így jártam anyátokkal )

2011. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

05.04-es. Tapasztalatom szerint a könnyű préda nem izgatja a fiúkat, úgyhogy nem akarom azzal elrontani a dolgot, hogy másnap felhívom. Ráadásul vannak fiúk, akik nem is szeretik, ha a lány kezdeményez.

08.12-es. Rossz tapasztalatok alapján nem kell általánosítani. Nekem volt olyan fiúm, akire mindenki azt mondta, hogy csúnya (elsőre még én is), de a személyiségével annyira levett a lábamról, hogy pár óra múlva már szépnek láttam. :)

2011. jún. 13. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:

"05.04-es. Tapasztalatom szerint a könnyű préda nem izgatja a fiúkat, úgyhogy nem akarom azzal elrontani a dolgot, hogy másnap felhívom. Ráadásul vannak fiúk, akik nem is szeretik, ha a lány kezdeményez.

08.12-es. Rossz tapasztalatok alapján nem kell általánosítani. Nekem volt olyan fiúm, akire mindenki azt mondta, hogy csúnya (elsőre még én is), de a személyiségével annyira levett a lábamról, hogy pár óra múlva már szépnek láttam. :)"


Érdekes. Kioktatod a 8:12-est, hogy ne általánosítson, holott, te ugyanezt teszed egy mondattal feljebb.

2011. jún. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!