Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs önbizalmam, és a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, és a fiúk is kerülnek. Mit csináljak máshogy? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nincs sok önbizalmam. A fiúkhoz nem nagyon merek odamenni, ha bejönnek nekem, pedig a barátnőim többször mondták, hogy "ennek és ennek biztos bejössz". De egyszerűen nem tudom, hogy hogyan menjek oda, és kezdeményezzek. Mondják, hogy csak kérdezzem meg, hogy pl. mizújs, meg mire vársz, meg ilyenek, de én nem merek oda menni egyszerűen. Tiszta zavarban vagyok olyankor. Amúgy a barátnőim mindig mondják, hogy nem vagyok én csúnya lány, de én nem így gondolom nagyon... :S

És nem járok bulikba, meg nem vagyok ilyen kis ribi, akir állandóan rázza magát a fiúknak, szóval nem is nagyon vesznek észre. Mit csináljak?? :O


2011. júl. 7. 14:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
07-07 15:56___: lehet, hogy igazad van, de azért én úgy gondolom, hogy túlzás, hogy a fiúkat állandóan visszautasítjuk. talán máshogy kéne a fiúknak is lépni a lányok felé. nade máskor is volt, hogy kikosaraztak valakit! de én akkor sem merek odamenni a sráchoz. meg buliikba se járok, hogy esetleg ott odajönnének hozzám...
2011. júl. 10. 13:20
 12/19 anonim válasza:

ha csak 1-2 alkalommal menél el valami szórakozóhelyre.. biztosan összejönne valami egy sráccal!

És tényleg legyen több önbizalmad.. mert amilyennek te látod magad olyannak látnak mások is. :)

És az sem kell hogy "ribi" legyél..

2011. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod, bár az az igazság, hogy nem vagyok sajnos az a bulis fajta. szóval úgy nem is hiányzik, mert a barátnőm sem épp olyan mondjuk, és nálunk az a divat, hogy aki nem iszik, az senki... meg úgy ninccs bulihely úgy igazán (cska ritkán), inkább házibulik futnak; de oda meg nem hívnak, emrt nem vagyok menő. szal minden összekavar :/


[meg mondukk vvan egy fiú, aki bejön, 17 éves, de az meg nem megy így buliba, szóval még cwsak az se, hogy miatta, hanem az is a haverjaival úgy elvan. azt mondják a b.nőim, hogy tuti bejövök neki, de én vhogy nem hiszem - vagy csak letagadom? -, mert ugye olyankor jön elő, hogy "ugyanmár miért pont én"? :) de ha ezt le is győzöm, akkor sem hiszem, hogy bejönnék neki. a jeleket, amikkel érvelnek a b.nők, azoat mindig megmagyarázom valamivel:) ]

2011. júl. 10. 23:38
 14/19 anonim ***** válasza:
DObj képet, itt vagy priviben, hogy lássuk, miből indulunk ki... De tényleg... És akkor majd tudok konkrétumot is mondani...
2011. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, mennyi ember van ezzel így...

Nagyon sokan azt hiszik, hogy a lányoknak kell kezdeményezni, pedig egyáltalán nem így van. Én is azon régimódi emberek közé tartozom, aki szereti ha egy fiú mosolyog, kacsint, odajön, bókol stb.



A következő dolgokat tudom ajánlani:


1. Ha kimozdulsz otthonról, mindig adj a megjelenésedre. Ez nem azt jelenti, hogy 8 kiló vakolat és a legtrendibb miniszoknyák tömkelegére van szükséged, csak nézz ki úgy, ahogy jól érzed magad a bőrödben. Csinosan és sportosan is lehet valaki szép. Csak meg kell találni azt a pontot. :)


2. Ha már elmentél otthonról MOSOLYOGJ. Senki sem szereti azokat a lányokat /és a fiúkat sem/ akik búskomorak. A vidámság bevonzza a többi embert, hiszen ki akar egy szomorú ember mellett aszalódni, amikor boldogan is eltöltheti az idejét... :) Tehát állandó jókedv, és másokra is átragad majd.

3. Van egy önbizalom fejlesztő tréning, amit nagyon tudok ajánlani. Tanulmányaim során sok sok könyv és kutatás is kimutatta, hogy pszichológiai oldalról így a legkönnyebb megerősíteni magad. Az elméd, a lelked.

Két héten át minden reggel oda kell állni a tükör elé. Egy percig csukott szemmel hangosan mondogatni, hogy "Szép lány vagyok. Szép vagyok. Jó csak vagyok." Te döntöd el, melyik áll hozzád legközelebb az előbb felsoroltakból. Azt mondogatod egy percig. Majd ezután kinyitod a szemed, és nézve az arcod ugyanezt mondogatod 3 percig. Két hét után, már spontán vigyorral az arcodon csinálod ezt végig, amelyet csak a tudatalattid fog irányítani.

Amennyiben fejleszteni akarod az önbizalmad, MINDEN NAP meg kell ezt tenned, mert az, hogy 4-5 naponta eszedbe jut, annak semmi értelme. Higgy nekem, használ.



És még valami: 16 éves vagy. Élvezd ki az életed, ezek a legszebb évek, bárki bármit is mond. Kitartás, jókedv és MOSOLY!!!! (most látom magam előtt ahogy olvasod a soraimat, és már húzódik mosolyra a szád.. csak így tovább!!)


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a javaslataid rendjén vannak, csak hogy tudjon őszintén mosolyogni például egy olyan 23 éves férfi, akinek soha semmilyen intim kapcsolata nem volt a másik nemmel? 16 évesen bárki könnyen rá tudja magát venni.
2011. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.


Ezek a tanácsok egy 16 éves fiatal lánynak szóltak.

Egy 23 éves felnőtt férfinek teljesen más igényei vannak, mást tudnak nyújtani, másképpen kell hozzáállni a dolgokhoz.


A mosoly pedig van hogy nehéz.

De önzőnek és képmutatónak kell lenni (BIZONYOS SZINTEN!) a világban, hogy érvényesülj. A tökéletes ember nem létezik.

Nézz körül.. Ki sikeres és boldog úgy igazán? Kiben van meg a sikerélmény és a boldogság is? Abban aki tud mosolyogni a helyzetek nagyon nagy részében, aki fel tudja venni az álarcot, még ha nehezére is esik...


Szóval attól még senki sem kevesebb, mert nem volt intim kapcsolata. Én aszerint élek, hogy semmi sem történik véletlenül. Ha eszerint élsz, kicsit megváltozik a szemléleted.


Bízz magadban, és mosolyogj (vagy legalább próbálkozz vele).


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszokat, ezt az önbizalom növelő módszert szívesen kipróbálom! :D

bár tény, hogy mindenki amilyennek érzi magát,azt érzik mások is rólad. szóval ha nem vagy megelégedve magaddal,akkor azt érezni fogják mássok is. ezt egy fiú is mondta (aki nem utooolsó sorban bejön nekem), hogy ő is elfogadta magát, mivel kicsit duci,ezért nem ugranak rá a csajok. különben tényleg érzem rajta,hogy jól érzi magát,és jó érzés vele lenni:D

2011. júl. 12. 23:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha idejössz hozzám megoldjuk önbizalom nélkül.Nekem pont a 16 évesek ,buliba nem járós, aki nem rázza magát a fiúk előtt és aki tiszta zavarba van ráadásul nem is csúnya , pont azok a lányok kellenek.Irdd meg hogy hová menjek.
2012. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!