Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány aki régóta a "haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki régóta a "haverom" beleszerettem, hogy hódítsam meg? (Ő még mindig barátnak lát) De meghalok érte.

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel haverok vagytok gondolom sokat vagytok együtt probálj hozzá finoman közeledni..Pl ha mentek bulizni vagy ilyemi akkot egy alkalommal adj egy puszit a szájára, aztán meglátod h reagál vagy fogd meg a kezét, vagy legegyszerübb megoldás valld be neki h te töbet érzel és kérdezd meg hogy nem lehetne e köztetek több, ha ö is azt érzi amit te ugy is elmondja, ha meg nem akkor sajnos minden kapcsolatot meg kell vele szakitanod egy idöre..
2009. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg vele a feltűnőbbnél kedvesebb,figyelmesebb lenni,pl ha fázik add neki a felsőd stb... mutasd ki neki hogy fontos neked,....és ha ez már esetleg meg volt akkor ahogy az első válaszoló is irta....légy bátor;) sok sikert
2009. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sok mindennel próbálkoztam, szerintem tudja mit érzek, de még egy sétára se akar eljönni...Sokat messengerezünk de 1 héten 1-2x talizunk ezt is "hivatalból" nagyon zárkózott
2009. júl. 24. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a lány már tud az érzéseidről, és nem akar többet, akkor tégy le a dologról.

Ha nem tud, akkor óvatosan próbálkozz, előbb próbáld meg nem vallomással lerohanni, hogy érezd, ő hogyan vélekedik.

2009. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt (msn-en)mondtam neki egy hosszas beszélgetés végén,tudnod kell, hogy nagyon tetszel! Megkérdeztem,hogy nagyon elrontottam ezzel az egészet? Azt mondta annyira nem
2009. júl. 24. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne rohand le vallomásokkal

legyél kedves, figyelmes, stb., mérd le, hogyan viselkedik, és ha te is tetszel neki, akkor kialakul minden magától!

ha meg nem, akkor majd idővel az is!

sok szerencsét! :)

2009. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!