Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitenétek mit tegyek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek mit tegyek? Ez annyira gyerekes. Tudom de én tényleg szeretem amióta ismerem.

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú...külön osztályba járunk ..amióta megláttam teljesen oda vagyok érte...és a stilusunk is ugyanaz a kedvenc eggyütteseink stb...és tudom h ő is "szeret" vmennyire...jartam az osztályukban és kaptam egy ceruzát a padja alatt és rólam volt szó rajta...egy haverjával beszéltek az o irasat felismeruk szoval megkerdeztuk ezt a haverjat h vele irta e és mondta h igen meg sokat beszél rólam...nagyobb fiúk sokszor állitanak le h nem e akarom megismerni őket h nem e járnek velük...a bnőim szerint tiszta hülye vagyok és mit meg nem tennének érte h olyan fiuk szólitgassák őket de én őt szeretem amióta megláttam nem tudom elfelejteni...van h szemezgetünk de nem csinál/mond semmit utána...(mellesleg fél évvel kissebb nállam de egy évfolyamba járunk csak ő B s én meg C s) a barátnőim szerint ronda de engem teljesen levesz a lábamról...egyszerűen szeretem...tudom h azthiszitek h gyerek álom ...de úgy érzem most ez nem az...soha senki iránt nem éreztem igy pedig volt még fiúm...egyikünk se mondd semmit a másiknak köszönünk ...és annyi volt egy kis felhajtás mikor néhányan megtudták körbeordibálták én meg féltem h emiatt már nem lesz semmi és még mindig félek ...kérlek segitsetek...am holnaputan leszek 14 és lány
2011. júl. 9. 19:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Elnézést próbálj meg romániából magyar karakterrel mobilról...nem lesz könnyű mindegy Infókról meg annyit h ennél többet nem igazán tudok mondani...mindkettőnknek a kispál volt a kedvenc eggyüttese 5 km re lakunk egymástól..én művészeti szakon vagyok ő meg nyelven..nem tehetek róla de sokszor azt is megnézem hogy valaki hogy rajzol és látok benne valamit valami érzékiséget és erőt egyben..kettőnkről meg nincs túl sok mondanivalóm...nem túlságosan ismerjük egymást...az osztályok miatt de viszont tudjuk egymás szokásait ..néha szüneteken elbeszélgetünk zenéről gondokról tanárok bla bla amik eszünkbe jutnak éppen...valahogy ha őt látom vagy rá gondolok mindig elmosolyodom és szörnyen boldog vagyok ilyenkor van, hogy ha beszélgetünk is csak mosolygok...bár ő is ezt teszi ...:)
2011. júl. 9. 20:42
 12/25 anonim ***** válasza:
mondani akartam hogy vedd fel msnre... van valami elérhetősége?
2011. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
romániában élek igy messenger de amugy a lany osztalytarsait sokat kerdeztem es ok nem tudnak róla de megteszem a tőlem telhetőt talán megkérdezem valamelyik haverját...
2011. júl. 9. 21:22
 14/25 anonim ***** válasza:
vagy inkább tőle kéne elkérni a címét,nem?
2011. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem igazán merem ...mikor beszélünk is alig kapok levegőt..bár múltkor szó került róla h messenger...de pont becsengettek és utána bárhogy próbáltam rátérni a témára nem ment...és nem beszéltünk már róla...folzton pillangok repkednek a gyomromban
2011. júl. 9. 21:55
 16/25 anonim ***** válasza:
pedig valahogy muszáj lesz.. valamilyen úton elkel érned a célod
2011. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
megpróbálom...és szerintetek az a fél év nem zavarná?
2011. júl. 9. 22:11
 18/25 anonim ***** válasza:

Sztm fél év nem a világ.

Vegyél erőt magadon és próbáld meg elkérni a messenger címét. De am most is beszéltek mikor nyári szünet van? Próbálj meg te lépni elsőnek vagy add meg a kezdő lökést neki :)

2011. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Sajnos ő 15 kilóméterre lakik tőlünk egy közeli községben ...de jövőhéten találkozunk a két osztály baráti köre egy pizzázóban talán akkor kérjem el? Ő is ott lesz...a telefon száma meg van...de egy csengést se birok meg várni...nem merek beleszólni...
2011. júl. 10. 13:17
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi így nagyon nehezen tudunk segíteni neked sajna.:( Mondjuk ha Ő ennyire hallgatag és szótlan, akkor is valamelyikőtöknek mindenféleképp meg kell tenni az első lépést, máskülönben sajna csak ennyi marad, hogy szemeztek, köszöntök egymásnak se több se kevesebb. Én azt mondom, hogy ne térj egyből a lényegre, hogy mit érzel iránta stb szóval érted a szitut, hanem valahogy kedveskedj vele szólítsd meg akkor te valahogy, ha Ő magától nem szól semmit. Látod írtad te magad is, hogy mennyi mindenben egyeztek, így lenne téma amivel megszólítsd és akkor később arra is fény derülne, hogy valójában mit is érez irántad. De tudod mindenféleképp lépni kell valamelyik félnek, mert így nem lesz semmi eredménye a dolognak, ha nem léptek közelebb egymáshoz. De mindenesetre ne azzal kezd, hogy tetszik neked stb..., hanem puhatold ki, mégpedig az ő viselkedéséből, reagálásaiból ahogy beszélgettek és ha látod rajta idővel, hogy Ő is úgy vonzódik hozzád, ahogyan te Ő hozzá, akkor nyugodtan bevallhatod neki, hogy mit érzel iránta. Ilyen megesik, hogy hiába voltak már kapcsolataink mégis meglátunk valakit aki iránt erősebben vonzódunk.:) Ebben nincs is semmi rossz, csak a cél érdekében lépni kell, máskülönben csak álmodozhatunk róla. Félre a gátlásokkal és hajrá irány előre !! :) Ha Ő nem lép magától, akkor neked kell megtenned. Sok sikert hozzá szívből kívánom, hogy sikerüljön.:) Jah és persze boldog szülinapot, isten éltessen. :)
2011. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!