Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha egy pasi az utcán nagyon a jegyzeteibe mélyedve sétál az utcán, nektek megy, és elejt minden nála lévő dolgot, és szanaszét szóródik mindene?

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok? Segítenél neki? Elnézést kérnél, bár nem te vagy a hibás? És ha közben kiderülne, hogy ez csak egy ürügy volt arra hogy beszélgetésbe elegyedjetek? Mit szólnál?
2011. júl. 14. 12:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon béna húzás, az ilyen "szerencsétleneket" messziről elkerülöm. Egyébként segítenék neki felszedni a papírokat, mert szokásom segíteni másokon. De ezzel ki lenne lőve, mint párjelölt. Egy férfi ne bénázzon már, meg legyen eléggé határozott ahhoz, hogy leszólít és nem folyamodik ilyen kis nyomi húzásokhoz...
2011. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
háát én már régóta várom hogy nekemjöjjön egy férfi és aztán ezerrel bocsánatot kérjen és meghívjon valamire , de sosem történik meg :( ugyyhogy hajrá! :D:D
2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
habognék egy bocsánat-ot és segítenék összeszedni, folyton őt nézném, aztán megkérdezném miket olvas, és miért, aztán hátha elhív valahova beülni :)
2011. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 napietus ***** válasza:
ha ő jött nekem, nyilván elnézést kérne, erre én azt mondanám, semmi baj, és mennék tovább. ismerkedésre elég gáz ürügy. ha amúgy tetszik, max. mosolyognék egyet, ennyi.
2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában filmekben történik ilyen az életben talán ritkán!De a romantikus filmek elengedhetetlen kelléke!
2011. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Segítenék neki, az tuti. Bizonyára ha tetszik, akkor húzom az időt. Mindent magamra fognék, hogy az én hibám. Ha pedig kiderül, hogy direkt volt, akkor hirtelen szóhoz se jutnék... Viszont csak mosolyognék, és megkérdeném, hogy miért tette. Gondolom, ha azt válaszolja, hogy tetszem neki, akkor talán lepasszolnám ,ha nem jön be, de ha igen, akkor felajánlanám, hogy engeszteljen ki valamivel, mondjuk egy meghívással ;)Fordulna a kocka.

By.: egy 15 éves lány

2011. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én biztos elnézést kérnék, még ha nem az én hibám is, mert egyrészt nem mindig figyelem én sem hogy merre megyek, elgondolkozok járás közben, másrészt meg van egy olyan hülye szokásom, hogy ha valami hasonló történik, akkor annyira meglepődök, hogy még ha nem is vagyok hibás, reflexből mondom, hogy bocsi.

Segíteni természetesen segítenék. Sétálás közben néha én is olvasok, bár nem jegyzetet, hanem könyvet (igen, én imások olvasni XD). Nekem is jól szokott esni, mikor valaki segít. Nem attól függene, hogy helyes-e, egyszerűen segítenék. (Ugyan úgy ha egy öreg néni, vagy akárki más szétszórja a holmiját, akkor felveszem.) Azon a fél percen nem múlik semmi, nem szakad le a kezem, még ha csúnya is, viszont nem tűnne fel, hogy ismerkedni akar, de ha őszintén megmondaná, akkor is nemet mondanék.

2011. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Természetesen elnézést kérnék, még akkor is, ha nem az én hibámból történne a baleset. Ezután segítenék felszedni a cuccait, és szimpátiától függően húznám az időt :)

DD

2011. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Segítenék neki felvenni a cuccait! Bocsánatot kérnék tőle, de idegenekkel nem igazán szeretek utcán beszélgetni zavarba érzem magma meg ilyenek kivéve ha idős emberekről van szó...

De nem hiszem hogy a történtek után lenne kedvem vele találkozni.. de ki tudja..

2011. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

diszkréten elnézést kérnék, segítenék felszedni neki, és továbbállnék.

velem egyébként előfordult ilyen, de én nem így akartam pasit fogni, csak érettségi előtt paráztam és néztem még az utcán is a tételeket. :)

de akinek nekimentem, olyan bunkón lehurrogott, hogy mit teszem az agyam, és hogy milyen "átlátszó a trükköm", hogy elbőgtem magam.

sztem se így akarj csajozni.

20/L

2011. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!