Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet a fiúknál esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fiúknál esélye egy olyan lánynak, akinek nincs sok barátja vagy alig vannak barátai?

Figyelt kérdés
Nyilván,ha nem jár el valaki,akkor nem is tud találni magának senkit,de ismerkedésnél (meg úgy egyáltalán)számít az,hogy egy lánynak mennyi barátja van?Az baj,ha visszahúzódóbb,csendesebb?Tudom,hogy sok ehhez hasonló kérdés van itt,de lécci válaszoljatok!Köszi :)
2011. júl. 24. 21:29
1 2 3
 11/24 Talán én? ***** válasza:

hozzá költöm

az ien leányzóknak 1 olyan pasas kell aki irányítja őket és rá tudja bírni azt hogy jöjjön ki

pl : kutya séta,esti romantikus séta a parton,nappal mezőn,parkokban stb

2011. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Aki visszahúzódóbb, azt nem kell megváltoztatni, sőt nem is esne jól neki, ha megváltoztatnák. Az igaz, hogy egy séta, kutyasétáltatás, mozi, romantikus séták jól jönnek, de a vad bulikba úgy sem mennek bele. Főleg, ha a fiú is hasonló hozzá.
2011. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Hosszu távon szerintem hátrány, te mindig kimész ö nem féltékenység meg minden ...
2011. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Talán én? ***** válasza:

miről beszélsz te 21:47???

ki beszélt itt atom bulikról ihb(iszik hányik belefekszik)dolgokról itt arról van szó hogy ki mozdul otthonról világot lát valamennyire

2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"21:33

Miért szereted a csendesebb,visszahúzódó lányokat? :)"


Az életfelfogásuk miatt leginkább. Ahogy én tapasztalom, egy-egy félénkebb és visszahúzódóbb lány sokkal érettebben gondolkodik, akár korosztályra való tekintet nélkül is. Beszéltem én már olyan 14-16 éves lányokkal, akiknek az érettségén szinte ledöbbentem, de olyan 25 évessel is, akit legszívesebben óvodába küldtem volna.

A másik indok pedig, hogy miért szeretem őket? Azért, mert magam is ilyen vagyok. Mindig is sokkal jobban kijöttem a csendesebb lányokkal, és ez nálam nagyon sokat számít.

2011. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Sonata90:értem. :) Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek! :)
2011. júl. 24. 22:07
 17/24 krisz936 ***** válasza:
irtam egy mailt :$
2011. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Azta! Egyből 3-at is kaptam! :D Mindenkinek válaszolok. :)
2011. júl. 24. 22:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Am. merre laksz?
2011. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 krisz936 ***** válasza:

én a krisz936...

vagyok :DP

2011. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!