Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Hogy bírtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogy bírtok egy kapcsolatban sok sok éven át, évtizedekig hűségesek maradni?

Figyelt kérdés
Az ember ha szereti a párját, sokszor kísértésbe kerül. Pár év után a bizsergés elmúlik...és vágyik az ember a friss húsra. Talán egyszer élünk, és érdemes néha bűnözni? Persze ez kockázatos, de hogy a férfiak nem maradnak évtizedekig hűségesek, az is biztos.
2011. júl. 28. 10:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kb nálam is...tényleg ritka az ilyen legyetek boldogok. Ráadásul én még depressziós is vagyok mert külső okok miatt felmondtak a munkahelyen, és megesküdtek nem az én hibám és velem meg voltak elégedve, de a végeredmény ugyanaz. MINDEZ 2 DIPLOMÁVAL ÉS 3 NYLEVTUDÁSSAL SZAKMAI TAPASZTALATTAL!!!!
2011. júl. 28. 11:19
 12/19 A kérdező kommentje:
HÁT gratulálok. Irigylésre méltó.:-((( persze hozzátartozik a dologhoz, hogy depressziós vagyok, nem érzem, hogy a párom segítene nekem, mert felmondtak a munkahelyen, igaz nem az én hibám volt, hanem gazdasági körümények miatt voltak leépítések és az újakat küldik el MINDEZ 3 NYLEVTUDÁSSAL SZAKMAI TAPASZTALATTAL, 2 DIPLOMÁVAL A KEZEMBEN!!!
2011. júl. 28. 11:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Beszélj a pároddal! Nagyon fontos a kommunikáció. Esetleg forduljatok szakemberhez. Ne hagyd a depressziót eluralkodni magadon. Hidd el, tudsz változtatni, ha akarsz:-)
2011. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Smartguy86 ***** válasza:

Azt hitted, hogy biztos munkahelyed van. Most kiderült, hogy nem az. Aki elmegy alkalmazottnak, az is vállal kockázatot. Leadózza a gatyáját is, és akármikor kirakhatják. Ha kiszámolod, majdnem 5 hónapig csak azért melózol, hogy adózz :)


A végzettség szart se ér, ha nincs benned törekvés, kreativitás és pénzügyi felkészültség. Persze ezt az iskolában nem tanítják meg...


Bocs az OFFért, csak eszembe jutott a nagybetűs részről...

2011. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én sokkal jobban kiborulok ilyen esetektől, mint más... azt várom,oldják meg a problémáimat, és a párom is szerezzen nekem munkahelyet meg a szüleim és senki nem segít. persze nem tudnak...nem akarok eltartott lenni!!! Szakember nem vált be használom az agykontrollt, szedem a bach cseppeket és a rejkit is. Ugye ha az ember alatt így leszakad a talaj, és úgy érzi, nem számíthat a családjára, hajlamos kívül vigaszt keresni...
2011. júl. 28. 11:30
 16/19 A kérdező kommentje:
a törekvés megvan és a szorgalom, talpraesettség is, megszállott munkamániás vagyok és független nő akarok leni, aki akkor is megállja a helyét, ha nincs pénzügyi támogatottsága
2011. júl. 28. 11:32
 17/19 szamóca.. ***** válasza:
exem is volt hasonló helyzetbe... tudod mit mondtam neki? nem az agykontrollozni kell, hanem munkát keresni. láss csodát, talált. ne várd hogy mások oldják meg a problémáid, ne várd hog majd az univerzum a feneked alá teszi, hanem tegyél érte. dolgozz meg a boldogságodért. lásd: ez is egy teszt. ha szereted a párod, nem csalod meg. ha megcsalnád, hagyd el. ha ebből jól jössz ki, boldog leszel.
2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Hát ezaz, az agykontroll sem úgy van, hogy ábrándozol, aztán megadatik! Annak épp az a lényege, hogy te teszed a dolgod, törekszel rá, hogy meglegyen és láss csodát, előtted hever a sok lehetőség. Mit gondolsz, véletlenen múlik, hogy kiből lesz gazdag és kiből nem?
2011. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Természetesen teszek a munkáért... keresek is, nyitott szemmel járok, és gyűjtöm a kapcsolatokat ismerősöket kérek, szerezzenek protekciót stb... bár túlzottan nyomulós is vagyok, azt nem igazán díjazzák a leendő munkaadók...
2011. júl. 28. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!