Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már hét randink volt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hét randink volt, és hozzám sem ért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek légy szíves. Ő hívott el engem legelső alkalommal is. Eddig összesen hét randink volt, de még csak hozzám sem ért egy ujjal sem.


Azt mondta párszor, hogy jól érzi magát velem, és szeretne még találkozni. Az első találkozónk óta telefonon is felhív időnként.


Viszont nem bókol, nem dicsér meg, ha csinos vagyok, nem fogja meg a kezem, nem ér a derekamhoz. Amikor elbúcsúzunk, puszit is mindig én adok az arcára.


Lehet, hogy ezt én néztem félre, és csak barátkozni akar velem?


Én 22 éves lány vagyok, a srác 25 éves.


2011. aug. 3. 11:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdeményezz te! 7 randi után én is furcsállanám. Én azt is furcsálltam mikor egy pasi a 4. randiig nem kezdeményezett egyáltalán. Aztán egyszer csak megcsókolt a randi végén.:) Ugyanennél a srácnál volt,hogy 4hónap után én mondtam ki,hogy szeretlek... Vannak ilyen típusú srácok... Szerintem nyugodtan kezdeményezz,ha nem tetszenél neki nem hívott volna már el ennyiszer.:)
2011. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
neked nem esett le eddig, hogy azt várja te lépj?Egyértelmű, elhív és nem kezdeményez semmit, mert azt hiszi majd te megteszed, ezt könnyű átlátni.
2011. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szerintem bátorítást vár.

Mondd pl. hogy milyen jól érezted magad, nevess sokat (ha tényleg jól érzed magad, de ne erőltesd).


Hozz fel akár kitalált témákat (de azért ne legyen kellemetlen) pl. a barátnőm megismerkedett egy fiúval és olyan bizonytalan.. szerinted hogy jelzi egy fiú, hogy nem csak barátok akarnak lenni? vagy szerinted a lánynak kell bátorítani?


Persze lehet, hogy nem veszi észre esetleg pont ellenkezőleg azt hiszi, hogy azt várod tőle, hogy valami macsós dolgot mondjon amit egyébként ő nem tenne.


De ilyen fajta kommunikációval előbb-utóbb észreveszi magát. Ha még mindig nem akkor ismerkedj meg a barátjával/testvérével akitől "négyszemközt" kérdezd meg hogy szerinte tetszel-e a fiúnak. az esetek kb 101%-ban visszamondják az érdeklődést és ez is pozitív megerősítés, mégsem a nyakába ugrás vagy erőltetés...

2011. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%

"Ne értsetek félre, nem hiányzik, hogy már a 3. randin az ágyban kössek ki valakivel.


Viszont kicsit furcsán érzem magam ettől a helyzettől így. Arra gondoltam, legközelebb nyíltan rákérdezek, hogyan is gondolja ő a találkozásainkat."


Pedig azért legkésőbb a negyedik randin már illene dugni.

Tudod te a megoldást. Ha zavar, akkor kérdezd meg.

Lehet, hogy a srác homokos és alibinek tart, vagy csak a haverjai szekálják, hogy miért nincs nője és így próbálja meg elhallgattatni őket.

Teljesen mindegy miket írunk, nem tudjuk.

2011. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már 7 randira elment veled akkor valószínüleg többett akar barátságnál, csak szerintem félénk, nem mer kezdeményzni. Légy vele türelmes, egy idő után majd csak lesz bátorsága közelebb kerülni hozzád. :)
2011. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
12%

ÚRISTEN! Ez nem randi. A randevú célja az, hogy összejöjjetek. Rosszabb esetben úgy végződik, hogy bocsi, de mégsem jössz be, de hogy ne legyen döntés mint nálatok az nagyon röhejes már bocsi!

Ha az első randi után nincs csók, vagy legalább a pasi nem próbálja meg, hát ott nagy gáz van!

De nálad sem oké minden agyban ahogyan látom!

Szégyen hogy 22 évesen ennyit nem tudsz!!!

2011. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
Az utolsó egy attention whore.
2011. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a 16:53-asra, a randi lènyege h jól érezzétek magatokat, nem feltétlenül csókkal.
2011. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
kapd le a palit.
2011. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 xdj ***** válasza:
hivd el te is valahova..es igyatok jo sok piat...valami csak oszejon..egyebkent kezdemenyezhec nyugottan en elvezem ha egy ismeretlen csaj odajon s lenyal xD..viszont en elso randin kezdemenyezek mar valamit ha nm jon osze max 2 odik ha akkor se akko ma menyen a fasozmba
2011. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!