Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már hét randink volt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hét randink volt, és hozzám sem ért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek légy szíves. Ő hívott el engem legelső alkalommal is. Eddig összesen hét randink volt, de még csak hozzám sem ért egy ujjal sem.


Azt mondta párszor, hogy jól érzi magát velem, és szeretne még találkozni. Az első találkozónk óta telefonon is felhív időnként.


Viszont nem bókol, nem dicsér meg, ha csinos vagyok, nem fogja meg a kezem, nem ér a derekamhoz. Amikor elbúcsúzunk, puszit is mindig én adok az arcára.


Lehet, hogy ezt én néztem félre, és csak barátkozni akar velem?


Én 22 éves lány vagyok, a srác 25 éves.


2011. aug. 3. 11:33
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Szerintem csak őis valamilyen szinten nem akarja elsietni...
2011. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nincsen önbizalma a srácnak. Valószínű nem az a nagy csajozós fajta, és nem mer kezdeményezni. Azok jók, amiket írtak már korábban, fogd meg a kezét, vagy öleld át te, vagy ilyenek. De mondjuk a csókot hagyd meg a pasinak :) Csak utalj rá, de lehetőleg csak testbeszéddel, ha azzal végképp nem megy, akkor jöhet az, hogy te csókolod meg.
2011. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Most már szerintem neked kell kezdeményezni.

Fogd meg a kezét! Vagy csak tedd rá a tiéd egy pillanatra... egyértelmű, hogy ő nem mer lépni.


Találkozás végén kapott már puszit tőled?

Nem csókot, csak búcsúpuszit... kicsit hozzá is lehet simulni ilyenkor. Nagyon megdobja ám az ember bátorságát és a jókedvét is, egyszerre...

2011. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki két puszit adni elváláskor. Ez jó ötlet, hogy picit simuljak hozzá, köszi, ki fogom próbálni:).
2011. aug. 5. 17:02
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de én az ismerőseimnek, akik csajok, nekik is szoktam adni mindig 2 puszit :) (És természetesen nem akarok tőlük semmit) Úgyhogy azért nyugodtan mehet egy kicsit komolyabb puszi is, mondjuk a szájára :)
2011. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jah, amúgy valószínű, hogy mindegyikőtöknek ez az első eddigi lekomolyabb kapcsolata, ezért is megy olyan döcögősen ... :D
2011. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Neki már volt egy komoly, több éves kapcsolata, ahogyan mesélte.
2011. aug. 5. 20:23
 28/30 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek semmi ilyennek :)

Meg nem is érdekel, hogy kinek hány csaja/pasija volt előtte. Majd ha járunk, akkor megbeszéljük, de én biztos nem beszélnék ilyenekről randin.

2011. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

hát nem férfival van dolgod az egyszer világos. legalább egy "véletlen" érintés, egykét puszi... 7 randi alatt már ha akarna vmi komolyabbat, megkéne lépnie. mégiscsak ő a pasi. néha jó ha kezdeményeznek a lányok, meg az első lépést megtenni a legnehezebb, de azon már túlvagytok, innentől övé a pálya.

főleg ebben a korban...

22/f

2011. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
omg, miket ír némely marha, hogy első randin döntésnek kéne lennie meg mittomén... pfffff.... első randin kb azt döntöm el hogy akarok e másodikat. aztán ha az is jól sikerült akkor egy harmadikat amin már majd bátrabban kezdeményezhetek érintéseket puszikat akármi, hiszen már harmadszor is eljött a csaj, csaknem vagyok ellenszenves. tovább húzni tök fölösleges. ja és nem szexre gondolok még ekkorra persze, de vmi ami túlmutat a barátságon...
2011. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!