Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy nagyon zárkózott sráchoz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ő 25. Pár hónapja találkoztunk először, nincs barátnője, és elég zárkózottnak tűnik. Hetekbe telt, mire a köszönő viszony kialakult közöttünk, pedig szemezni szoktunk sokat. Mindig csak 3-4 barátjával látom beszélgetni is és én sem vagyok egy nyomulós csaj. Mégis, hogyan tudnék közeledni hozzá?
2011. aug. 5. 19:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Végülis azt mondta, már köszöntök egymásnak, akkor már nem kellene sok. :)
2011. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem igazán van olyan alkalom, hogy egyedül lenne. Meg hát én is kicsit félős vagyok :S
2011. aug. 6. 17:12
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát, az úgy nehéz. De biztos lesz valamikor lehetőséged. Vagy, ha fent vagy facebookon és bejelölöd, ott van chat, az még egy lehetőség lenne, ha végképp nem jön össze máshogy.
2011. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amikor megy haza, akkor sincs egyedül?
2011. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nincs, mindig bevárják egymást 3-4 sráccal :S
2011. aug. 6. 19:11
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy találj ki valamit, amiben segítségét kéred, de ez se segít abban, hogy nincs egyedül. A facebookos ötletről mit gondolsz?
2011. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz jobb ötletem, akkor végső megoldásnak elmegy (egyébként már ismerősöm, csak elég ritkán van fent, és akkor is csak pár percig).
2011. aug. 6. 19:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyelőre nekem sincs jobb ötletem, de, ha valami még eszembejut, akkor írok. :)
2011. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen az eddigi sok segítséget is! :)
2011. aug. 6. 19:56
 20/23 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Még az jutott eszembe, hogy én végülis örülnék neki, ha egy lány neten rámírna, nem lenne bajom vele. Meg, ha tetszel neki, szerintem nem fog lerázni.
2011. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!