Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy nagyon zárkózott sráchoz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ő 25. Pár hónapja találkoztunk először, nincs barátnője, és elég zárkózottnak tűnik. Hetekbe telt, mire a köszönő viszony kialakult közöttünk, pedig szemezni szoktunk sokat. Mindig csak 3-4 barátjával látom beszélgetni is és én sem vagyok egy nyomulós csaj. Mégis, hogyan tudnék közeledni hozzá?
2011. aug. 5. 19:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Végül is talán egyszerűbb is, mint élőben... csak nem tudom, nem-e furán fog rám nézni, hogy neten merek neki írogatni, élőben meg nem...?
2011. aug. 6. 20:37
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jogos kérdés, de ha magamból indulok ki, azt mondom, nem. Indokolhatod azzal, hogy nem nagyon volt lehetőséged odamenni hozzá, hiszen mindig a haverjaival van, ami igaz is. Meg aztán abban nincs semmi, tulajdonképpen, ő fellépett te meg csak ráköszöntél.

Különben, ha van kedved esetleg beszélgetni, írj privit. (Csak hirtelen ötlet volt, semmi hátsó szándék nincs benne, ha nincs kedved, vedd úgy, hogy nem is kérdeztem:) )

2011. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
De, szívesen :)
2011. aug. 6. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!