Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem sosem lesz bnőm, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lesz bnőm, aki szeretni fog?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a bnőm aki már nem az nem rég közölte, hogy ő soha az életben nem szeretett, csak megjátszotta, hogy szeret, mert jó volt rajtam röhögni a bnőivel. Mindent amit mondott nekem az hazugság volt. Azt mondta, hogy én nyomi vagyok, szop.kodjam le magam, nagyon ronda. Sztetek más lány is fog így cselekedni? Megbízzak én még vkiben az életeben? (mellesleg 1 barátom sincs, ez még jobban rá nyom arra, hogy többet soha az életben ne bízzak senkiben, mert csak hülyíteni fognak) 17/F a kérdéses ribi 14/L
2011. aug. 13. 02:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Engem meg egy szemétláda pénzéhes pasi b.szott át:( Olyanokat vág a fejemhez,ami nem is igaz:(
2011. aug. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ja és 15/l
2011. aug. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
7%

Pulykacombot,mert azt szeretem. :D


Mivan,neked is kicsi a f@szod?? píszíkrisztián :D

2011. aug. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jól van Beton. Mondtam, hogy bebetonzom a szád. Már megy a betonkeverő. Azért vagyok olyan undok mindenkivel, mert megutáltam az embereket, főleg a lányokat! Velem nem barátkozik senki és akihez is közöm volt, az meg csak átvert! Na lehet röhögni! :(
2011. aug. 13. 02:25
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Figyu,én egy rossz szót se szóltam hozzád,soha,erre te mindíg belémkötsz. Azért mert mindenki undok volt veled? Talán ismersz engem? he? Miért kell engem b@sztatni,ha nem is ismersz??
2011. aug. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Én nem vertelek át soha,nem is ismerlek, Elég gyerekes ez a viselkedés.
2011. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Csak, mert. Elég szarul reagálom le, ha leszólnak. Tudom ez az én hibám. De sajnos nem tudok más, hogy viszonyulni az emberekhez... mert ők is ilyenek velem.
2011. aug. 13. 02:29
 8/29 anonim ***** válasza:
Amúgy,mert kib@szott önző vagy-.- és gyerekes..
2011. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Először te szóltál le engem! Legyek a haverod?
2011. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az öregapád,de "Ki mint vet,úgy arat" (vagy valami hasonló)
2011. aug. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!