Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem sosem lesz bnőm, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lesz bnőm, aki szeretni fog?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a bnőm aki már nem az nem rég közölte, hogy ő soha az életben nem szeretett, csak megjátszotta, hogy szeret, mert jó volt rajtam röhögni a bnőivel. Mindent amit mondott nekem az hazugság volt. Azt mondta, hogy én nyomi vagyok, szop.kodjam le magam, nagyon ronda. Sztetek más lány is fog így cselekedni? Megbízzak én még vkiben az életeben? (mellesleg 1 barátom sincs, ez még jobban rá nyom arra, hogy többet soha az életben ne bízzak senkiben, mert csak hülyíteni fognak) 17/F a kérdéses ribi 14/L
2011. aug. 13. 02:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves kislány megtud ingatni akkor elég gáz vagy. Ha szarul esett hogy nyomi vagy lehet hogy tényleg az vagy. A fogalmakkal meg tisztában kéne lenned, azért mert valaki leolt nem lesz ribi.Ha valakinek ilyen idős korában egy barátja sincs azzal szintén komoly problémák vannak.
2011. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Figyeljetek ne bántsátok már Krisztiánt. Fogadjunk hogy csak azért beszéltek így mert nektek sosem volt ilyen dolgaitok.

Nos a kérdésedre válaszolva azt tudom mondani hogy ne ess depibe, ne aggódj,ki fogod ezt heverni. Mindenesetre most türelmesen várnod kell egy új lányra. Én speciel 3 hónapja ejtettem a barátomat, aki elég keményen átbaszott,és 2hónapra rá megtaláltam a mostani barátomat(méghozzá a Facebookon),randiztunk már,és nem az a pedo fajtának ami a facebookon egyáltalán nem nevezhető khmm veszélyeztetett fajnak. Azóta is boldogan vagyunk. :) Szóval türelem, kitartás! 15/L

2011. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 .Daniel. ***** válasza:
Kedves utolsó szép tőled hogy tanácsokkal látod el és segíteni akarsz rajta és ezt díjazom. Viszont ki kell javítsalak mert a fiúk nem várnak a lányokra mert nekünk kell nőzni és szerencsére ritkább az olyan eset amikor fordítva történik a dolog. :) Krisztián nézzünk szembe a tényekkel: gyenge a lelked, segítőkész vagy és megőrülsz egy kis visszajelzésért. Szerencsés az aki manapság igazán barátnak hívhat valakit szóval erre első körben ne is nagyon törekedj. Arra törekedj hogy kihúzd magad a szarból mégpedig úgy hogy kicsit edzd a jellemedet. Mindenkivel legyél kedves(de ne úgy hogy azért vagy kedves hogy ők is kedvesek legyenek veled) így alapból. Ha beszólnak egy valami nagyon fontos: fontos legalább úgy tenni mintha nem hatott volna meg(persze sokkal jobb ha tényleg nem hat meg) figyelj a testbeszédedre hogy nyugodt maradjon. Beton jó dolgokat mondott érdemes lenne megfogadnod őket. Legyél pozitívabb és ami mindennél fontosabb: kezd el magad szeretni és BECSÜLNI. Ameddig magadat nem becsülöd más sem fog de amint látják rajtad hogy Te tudod ki vagy és mennyit érsz és nem kellenek mások hogy megmondják ezt akkor becsülni és tisztelni fognak. Ha dobsz egy levelet még a csajozásban is tudok neked segíteni.
2011. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Most tűnik fel a neved, te igen aktívan posztolgatsz:), Én hasonló helyzetben voltam, én azért szívtam mert sajnos kicsit lassabban nőttem fel az átlagnál, így nem illettem a 'kemény' gyerekek közé és kiválóan alkalmas voltam ara, hogy mások az én b*szogatásommal tűnjenek keménynek. Persze megértem őket, hiszen tényleg elég cinkes voltam, a helyükbe én is lenéztem volna magam


Egy tanács, szard le, hogy nincsen sok barátod, nem lesz ki hátba támad vagy kihasznál (egész életemben 3 ember van akit barátnak tudok nevezni), legyél nyugodtan önző, nem fog csalódás érni, persze mindennek megvan a maga hátránya, nem mész hülyülni a haverokkal, ha gond van nincs kitől segítséget kérni stb stb. Próbáld megtalálni az arany középutat, és örülj neki, hogy tudod mi a magány így tudni fogod kezelni a késöbbiekben.

2011. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
1értelmű h nem lesz
2011. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
1edül szűzen döglesz meg
2011. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ronda lennél, akkor nem jött volna össze veled.. csak azért, hogy jót röhögjünk rajtad, nem járnék veled, ha undorító lennél.. lesz normális csajod, csak a belsőt nézd, a külső helyett
2011. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na figyelj én megértelek de ott kezdődik a hiba h miért jársz 14 évessel?Tapasztalat alapján mondom h az ilyen csicska-menő aki csicska szivatjuk az ő korukban a legelterjedtebb ilyenkor a leghülyébbek sikk a szivatás meg ilyenek.Időssebb lányokkal járj 14 évestől úgy őszintén mit vártál?H majd tudja mi a szerelem?Nagyítóval kell a normálisokat keresni közöttük.A másik meg h sajnos a mai világba divat a szarér húgyér való kiközösítés lúzerezés minden szarért hidd el a legjobb ha véletlenül sem hiszed el!Legalább önbizalmad legyen ha meg nincs segíts magadnak sporttal ilyenek nem a lányok meg a hülyék miatt hanem magad miatt jobban elfogadod majd magad.Ami a lényeg h miért jöttél középsuliba h tanulj a továbbtanulásra koncentrálj és szarj mindenki fejére ha szekálnak vágj vissza v szard le ne foglalkozz vele szivasd vissza ha látják h nem hatnak meg és csak magaddal foglalkozol előbb-utóbb leszállnak rólad!Ez tapasztalat bár én lány vagyok én is így voltam most is ebben a közösségben vagyok és most sem szeretnek de lestálltak rólam mert látják h nem hatnak meg.
2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Daniel, előbb írtam hogy a mostani Ővel facebookon ismerkedtem össze, és ő azt mondta hogy hajlandó várni arra, ha késznek érzem magam ahhoz h távkapcsolatban éljünk (debreceni...) Szóval úgylátszik ez egy kivételes eset, én nekem aztmondták várnak rám, szóval kicsit tapasztalatlan vagyok :) azért köszi hogy szóltál :D
2011. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!