Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem sosem lesz bnőm, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lesz bnőm, aki szeretni fog?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a bnőm aki már nem az nem rég közölte, hogy ő soha az életben nem szeretett, csak megjátszotta, hogy szeret, mert jó volt rajtam röhögni a bnőivel. Mindent amit mondott nekem az hazugság volt. Azt mondta, hogy én nyomi vagyok, szop.kodjam le magam, nagyon ronda. Sztetek más lány is fog így cselekedni? Megbízzak én még vkiben az életeben? (mellesleg 1 barátom sincs, ez még jobban rá nyom arra, hogy többet soha az életben ne bízzak senkiben, mert csak hülyíteni fognak) 17/F a kérdéses ribi 14/L
2011. aug. 13. 02:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző... én kedves vtam mindig, segítettem ahol tudtam, de cserébe azt kaptam, hogy visszadobták a segítségem, mert tőlem nem kell... Sztem a helyetekbe már ti is így viszonyulnátok a dolgokhoz.
2011. aug. 13. 02:32
 12/29 anonim ***** válasza:
Én is nehezen felejtek,de legalább tudom,hogy az emberek változnak... Régen én is értetlen voltam... Segíthetek valamiben?
2011. aug. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem kell, de azért kössz! :)


Felpontoztalak. :)

2011. aug. 13. 02:35
 14/29 anonim ***** válasza:
Ember,az élet megy tovább,azokkal,akik f@szoskodtak veled,alakíts ki valamilyen kapcsolatot,hidd el, jobb,csinálj úgy mintha poénnak vetted volna,játszd el,legyél te a kiismerhetetlen, b@szd át őket,úgy hogy a hasznodra váljon!
2011. aug. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mi volt a "barátokkal"?
2011. aug. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy soha nem fogadtak be se általánosba, se középiskolába. Az az igazság, hogy nem igazán tudom vagyis tudom, de nem tapasztaltam, hogy milyen lehet a barátság, mert még sosem volt 1 se... de mind1 az már, mert ebben a korban hülyeség elkezdeni... én így is élek... teljesen önálló életmódot alakítottam ki, vannak terveim a jövőre nézve... van ennek is jó oldala... leg. felnőtt koromban eltudom majd magam tartani és nem másokon fogok csimpazkodni, mint némelyek csinálják. :)
2011. aug. 13. 02:44
 17/29 anonim ***** válasza:
Engem is b@sztattak,mert nem engedtem a fertőzésnek,de középsuliban jól megvagyok,amúgy beszélek az idiótákkal is,egy ideje,az a lényeg,hogy a saját előnyömre van.
2011. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Amúgy én olyan helyzetben voltam,hogy volt/van akikkel kijövök/kijöttem.


Soha nincs késő új embereket megismerni! Ismerj meg,ha akarsz! :)

2011. aug. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Téged véletlenül nem Sztricsek Tamásnak hívnak, kérdező? :D
2011. aug. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
meleg vagyok juhúú
2011. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!