Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez most mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés
Üziben beszélgetek egy lánnyal, de azt már több hónapja, ha elköszönök tőle, mondván, hogy majd beszélünk, akkor másnap ír is, szerintetek akar valamit, érdemes nekem lépni? Párszor találkoztunk, de semmi extra nem volt,jól kijövünk, szerintetek? Csajok szoktatok csak úgy a semmiért írogatni több hónapon keresztül egy fiúnak vagy csak szimplán barátságot szeretne?
2011. aug. 20. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
KorotoK?
2011. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mozdulj rá... :) Sok sikert!
2011. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Háát ez helyzetfüggő. Nekem van olyan lány ismerősöm, akivel hónapokon keresztül beszélgettünk anélkül, hogy bármelykikünknek is tetszett volna a másik. Semmi célunk nem volt, csak jól kijöttünk:)

Aztán volt egy csaj, akinek bejöttem. Meg is mondta, én meg mondtam, hogy nekem van barátnőm és szeretem. Megértette, és ugyanúgy tudunk beszélni:)


Szóval próbálj következtetni azalapján, ahogy viselkedik veled. Csak te jöhetsz rá a válaszra, a válaszadók nem tudják eldönteni. Sok sikert!:)

16/F

2011. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akar valamit, próbálj lépni, találkozni vele stb. ha neked bejön akkor akkor jó :) 15F

Deuceee

2011. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha egyenesen elhívod randira, mert, ha igent mond, akk tetszel neki, ha nem megy el, akk csak barátkozik. De, neked tetszik? Mert ezt nem írtad.
2011. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bennem is ugyanez a kérdés, csak én lány vagyok. :) A fiúk szoktak csak úgy a "semmiért" írni? :)


Szerintem nem, tessék lépni valamit. :D Legyen már egy férfi, aki nem a másikra vár... Lehet, hogy a lány se tudja mi van. :)

2011. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
szilvás buktát mert azt szeretem :D
2011. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Imádom, de egyre inkább alakulunk, egyre oldottabb, ebből már csak jól jöhetek ki, már léptem, nyíltan még nem beszéltem vele, de már programokat beterveztünk, innét meg már szerintem nyert ügyem van! :D Mert már egyre jobban kezd érdeklődni, mindent tudni akar rólam, szóval szerintem egyértelmű. Meg az, hogy ennyit írogat.... :D
2011. aug. 22. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De jóó! :D
2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!