Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2011. aug. 21. 22:05
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/161 anonim ***** válasza:
Még ha igaz is, lehet h csak szerinted rondák, akikről beszélsz, és a nőik szerint meg jól néznek ki. Én azt értem ronda alatt, aki egyáltalán nem tetszik senkinek, mert sajnos ilyenek is vagyunk jó páran.
2011. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/161 A kérdező kommentje:

na figyi:


5.-es koromban jött az osztályba egy lány, nagyon szép volt, meg okos is, sokan udvaroltak is neki, de mégis belém lett "szerelmes", csak én akkor még nem tudtam mit kezdeni ezzel a ténnyel. 7.-es koromban smaciztam vele egyszer, de mivel kis csira voltam már akkor is, sosem beszélgettem vele. Csak egyszerüen odamentem lekaptam, hagyta, elfutottam. Aztán elkerültünk 4 évre más városokba gimi alatt, de ö akkor is irogatott nekem folyton sms-eket, hogy mi van velem, persze kihangsulyozva, hogy csak baráti alapon...én be is vettem a dolgot. Állandoan azzal jött, hogy hetente más helyes fiut pattint le, mert nem talál magának valot. Ez egy tipikus kislányos betegség, mikor olyan magasan van a léc, hogy normál emberek meg sem ütik, ezért a lány valami eszményképtöl várja majd a boldogságot. Na és ez az eszmény én lettem. Nem látott 4 évig, sosem ismert, de rám aggatta a kis ideálját. 18 éves koromban irt egy sms-t, hogy szeret, találkozni akar velem. Elmentem hozzá 1,5 óra alatt smaci megint. Találkoztam még vele vagy 3x (1 honap alatt), és utána kidobott. Utalgatott rá, hogy tisztában van vele, hogy ronda vagyok, de neki én kellek. NA PERSZE! Az alfahim ismeröseim le is szoltak mérgesen, hogy ne kezdjek ilyen szép lánnyal, meg mégis hogy képzelem ezt az egészet vele? Na tehát csak annyi a dolog lényege, hogy nekem volt fullos barátnöm, csak hogy milyen okból az már elég szégyen!

2011. aug. 26. 11:42
 93/161 napietus ***** válasza:

utolsó válaszoló: ezt mondjuk mi is, hogy a szépség (főleg férfiaknál) igen relatív. lehet, hogy a szomszédasszony meg az én férjemet tartja csúnyának.


kérdező: ez érdekes. ez a kislány tleg egy eszményképként tekintett rád. ami azért rossz, mert a valóság legyen bármilyen jó is, soha nem fogja tudni mégcsak megközelíteni sem a fantáziát. egyébként, kérdező, Te nem vagy csúnya, inkább átlagos, szóval ne ríjjál, mert ez a nyafogás viszont kicsit sem férfias és nagyon gáz.

2011. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/161 A kérdező kommentje:
ja és amikor elmentem nála elöször, és hazajöttem már ott csücsült az sms a telomon, hogy "mennyire magabiztosnak látszodtam" mert amugy valoban...akkor még nem féltem a lányoktol kicsit sem.
2011. aug. 26. 11:46
 95/161 A kérdező kommentje:

nincs olyan, hogy ÁTLAGOS!

két csoport van:


kell a nöknek

nem kell a nöknek

2011. aug. 26. 11:47
 96/161 napietus ***** válasza:

leendő műszaki értelmiségi létedre kissé egysíkú a gondolkodásod, nem :D? nem lesz így nagy jövőd a pályán, Te gyerek!


elég nagy baj lenne a világban, ha minden nőnek ugyanaz kéne. illetve ha minden férfinak, akkor is.

2011. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/161 A kérdező kommentje:
a müszaki pályán lévö emberek közt nagyon jelentös az agglegények aránya. ahol voltam szakmai gyakon nyáron egy párszor volt szerencsém pincelakó (szerverszobalakó) gnómokkal konzultálni, akik a férfiasság legalsó fokát képviselik.
2011. aug. 26. 11:52
 98/161 A kérdező kommentje:
nagyon sok ember nem képes felfogni, hog ymilyen egy olyan élet, ahol nincs lehetöség nökkel valo spontán beszélgetésekre! a bme gépészkar, meg ez az egész megbsszott müszaki vonal ILYEN! nincs trécselés, nincs cigizgetés a kolleginákkal, nincs 1,5 órás ebédidö, nincs flört, csak bámulod a monitort egész nap.
2011. aug. 26. 11:54
 99/161 napietus ***** válasza:
na, akkor láttál elrettentő példát :) ha így gondolkodsz, ahogy most, Te is ilyen leszel. egyébként a szakértelem szexi.
2011. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/161 napietus ***** válasza:
nem is a munkahelyen kell ismerkedni, tudod, házi nyúlra nem lövünk :) szórakozóhely sem bizttos, hogy nagy ötlet, mert így jársz, mint legutóbb. egyébként mit sírsz, van barátnőd, nem?
2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!