Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2011. aug. 21. 22:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/161 anonim ***** válasza:
55%
Welcome in 2011, it is the real lifeeee yeah :D
2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/161 anonim ***** válasza:
Azért mi nők sem vagyunk annyira felszínesek... no jó igaz hogy most már különböző alfajokat találhattok meg belőlünk a szórakozóhelyeken... ott vannak a szépséges vékony 16 évesek akiknél te is próbálkozol, no most az ő lelkiviláguk abból áll, hogy keresik a bankigazgató fiát, vagy a kosárcsapat centerét, hogy utána elmondhassák magukról hogy velük voltak... de vannak azért normálisak is, de azok nem fognak leszólítani :S szóval oda kell hozzájuk menni; és nem is fognak veled ágyba bújni az első este sőt még a másodikon sem. Amúgy tapasztalatból a zene könnyű út a lány szívéhez, ha tudsz zenélni pl. gitározni, az bejön, és önbizalmat is ad. pl. nézd meg Steven Tyler-t bűnronda de több ezer nő ugrál az első sorban a koncertjein...elgondolkodtató
2011. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/161 anonim ***** válasza:
71%
De igen, minden lány felszínes. A zenei tudás is csak akkor ér vmit, ha a megfelelő külső is megvan hozzá. Lehet h nem minden lány bújik ágyba veled az első randin, de ha csúnya vagy, akkor később se fognak. Amúgy ha vkit azért bírnak a lányok, mert sztár, az nem felszínesség? (a Steven Tyler-példára gondolok)
2011. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/161 anonim ***** válasza:

Mondom abban igaza van a kérdezőnek, hogy ha jól nézel ki, hamarabb ágyba bújnak veled.

De ezt szerintem eddig is tudta mindenki.

2011. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/161 anonim ***** válasza:
90%

Felszínesség?? Hééé, az előbb még arról volt szó, hogy a lányok csak a szép fiúkat szeretik!!Most mivan?? Felhozták a Steven Tyler példát, de már tovább kell keresgélni "kifogásokat", hogy sztár blabla. Pedig jó példa volt arra, hogy NEM, nem igaz az a tény, hogy csak a szép fiúk kellenek a lányoknak.Másik jó példa Dr. House.


Most komolyan azt várjátok, hogy sok tehetséges, okos, magabiztos, esetleg szép pasi között a lányok pont egy olyan után sóvárogjanak, akik csúfak, DEE nem is tudnak semmit azonkivül, hogy "jaj csúnya vagyok, nem kellek senkinek!!" és a senkinek alatt csak a szép lányokat értetek, figyelembe se veszitek a csúnya lányokat, akik értékelnének, és aztán meg itt azzal jösztök, hogy "mit képzelnek magukról a lányok". Szerintem inkább TI vagytok, akik nem tudom mit képzelnek magukról.

2011. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/161 anonim ***** válasza:
55%

Dr. House nem sztár? Vagy ha a filmbeli karakterre gondolsz, az film, nem a valóság.

Pont ti nők vagytok azok, akik esélyt sem adtok a csúnya férfiaknak, legyenek azok akármilyen értékesek is belül. Érdekes módon sehol nem látni ronda (és nem gazdag) srácot szép bnővel, sőt egyáltalán bnővel se, a fordítottjára viszont annál több példa van. Ne magatokból induljatok ki, nekünk csúnya férfiaknak a csúnya nők is megfelelnének, de nekik se kell átlag alatti külsejű pasi. Nincs kivétel, legfeljebb a vakok.

2011. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/161 anonim ***** válasza:
100%
Naa és mi van ha sztár?? Az volt az elöbb a téma, hogy a csajoknak nem kellenek a csúnya pasik, dr. housera is szerintem nagyon illik a csúnya jelző, de legalább kezdett valamit az önbizalmával, én nagyon szépnek látom, ha film, ha nem, biztos élőben is bejönne! De jó.Ne sztárokról legyen szó.Volt már csúnya pasim, de valóban értékes! Megmerte mutatni nekem az értékeit, nem tudom, hogy képzelitek, hogy most egy csaj "esélyt adjon" bármelyik ronda férfinak, rajtatok kivűl sokezer olyan férfi van aki szintén arra vár, hogy esélyt adjanak, szerintem ezt sokan úgy képzelik, hogy csak úgy semmi okból a nők fussanak a ronda férfiak után, hogy az mutassa neki ez értékeit.
2011. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/161 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes módon sehol nem látni ronda (és nem gazdag) srácot szép bnővel, sőt egyáltalán bnővel se, a fordítottjára viszont annál több példa van."


Kár, hogy te csak az ilyesmire, kellemetlenre emlékszel. :(

2011. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/161 napietus ***** válasza:
na, megint helyben vagyunk. a szomszéd sem egy férfiszépség, és nem sztár, mégcsak nem is gazdag (középiskolai tanár), mégis van felesége, gyerekei. eleve itt az utcában sztem nincs is jó pasi a férjemen kívül, mégis mind családos. akkor hogy van ez most :D? lehet, hogy mindannyian UFO-k és valami hightech bűvölettel szerezték meg a feleségüket? kezdek félni...
2011. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/161 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szerintem ti vagytok vakok;))! magabiztos kisugárzás minden "csúnya" nőt vagy férfit megszépít, a szépség nagyon relatív fogalom. hidd el láttam már olyan pasit aki talán alapból szép volt, de egyáltalán nem vonzott, és senkit sem.
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!