Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2011. aug. 21. 22:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/161 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért diszkóba mész ismerkedni? Vagy ha mész, fogadd el, hogy a p.csák aránya drasztikusan megnő az olyan környéken. És mindegy, 15 vagy 25 évesekről beszélünk. Tudnod kell, hogy ott mindez előfordulhat: sz.rkeverés, ismerkedés helyett "csajozás/pasizás" stb.

2. Nem vagy ronda. Felteszem, a modorodon van mit csiszolni. Hidd el, ha tudsz beszélni, van karizmád - és nem az ego-jancsi szól belőled, akad lány, aki mindezt kedveli.

Ez a "járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok" hozzáállás nem túl jó. Feltehetőleg túl mászósnak tűnsz. Legyél elegáns, jómodorú, természetes.

Az értelmes lányok is ott vannak, csak meg kell őket látni és apránként kell haladni.

3. Ha ott van a jóképű haverod, az eléggé szubjektív, mitől jóképű. Az egy dolog, hogy a hülye libáknak bejön... Ha nem kommunikál velük, ott fogják hagyni, mint egy darab száraz sz.rt. Szóval, ezen ne rágódj. Te nem leszel mellette láthatatlan, ha lehet veled intelligensen beszélgetni.

4. A hülye p.csáknak tényleg a magas meg szép fiúk kellenek. És mégis, legalább fél tucatnyi ismerősöm van, fiúk-lányok, akik nem modellalkatúak, fölöttébb átlagos fejszerkezetük van... mégis van párjuk.


Ismerkedj lassabban, válogass alaposan. Nem kell mindenkit leszólítani. Ettől nem lesz több esélyed. Figyelj meg pár lányt, ne az összeset. Aztán mérlegelj és lassan közelíts ahhoz, amelyik a legjobban. És így tovább.

2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/161 anonim ***** válasza:

67% 23:52- teljesen megőrültél:D? ilyen nem létezik, hogy genetikai hulladék, és nem kap csajt:) vagy talán nincsenek lábaid, hiányzik valamilyen testrészed? kétlem:) egy dolog, hogy pillanatnyilag nincs rendben az önbizalmad, de ezen tudsz változtatni mindig:)


amúgy szerintem önbizalomhiányoson nem lep meg, hogy akárhány lány vissza utasitott, ettől nem vagy genetikai hulladék, a nők észre veszik, ha nincs rendben az önbizalmad:)

2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/161 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen megőrültél:D? ilyen nem létezik, hogy genetikai hulladék, és nem kap csajt:)"

Sajnos tanúsíthatom, h létezik ilyen :(

2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/161 A kérdező kommentje:

[link]


tessék: ime a ribik

2011. aug. 22. 17:14
 65/161 anonim ***** válasza:

"Sajnos tanúsíthatom, h létezik ilyen :("


szerintem nem létezik ilyen. és erről azért akatalak meggyőzni, mert én is így gondolkodtam régebb:D de most úgy gondolom, mindennek oka van, rákell jönni belátóan, hogy mi az, és változtatni, mert megéri:);;)


mondmár el nekem, mégis mi baj lenne a génjeiddel:D? konkrétan? külső? vagy mi:)?

2011. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/161 A kérdező kommentje:
külsö.mozdulatok.mimika.hangfekvés.érzelmi intelligencia hiánya (ami fogékonyság kérdése).mivel vannak buta meg okos emberek, ezért vannak érzö meg nem érzö emberek is.a csunya/szép témát csak ugy elsunnyogják az emberek, az érzelmi intelligencia veleszületett képességéröl viszont egyszerüen tudomást nem vesznek.
2011. aug. 22. 18:15
 67/161 .Daniel. ***** válasza:
100%
Nem olvastam el az összes hsz-t mert lusta vagyok. Ha szeretnéd haver én adhatok neked pár hasznos tanácsot meg akik írtak hogy ők is ilyenek nekik is szívesen segítek. Nem nagy dolog ez. Én sem nézek ki jól de nem is gondolnád hogy csajok fütyülnek utánam.:) Viszont szerintem se diszkóban kéne ismerkedned. Valaki írta hogy ne szólíts le lányokat lehet normálisan is ismerkedni annak üzenem WTF????????
2011. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/161 anonim ***** válasza:

Ez a ne szólíts le lányokat duma engem is letett:D

Egyébként nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, h nem érdekli a nőket a külső.

Ha szexről van szó, nagyon is odafigyelnek erre, mert ha már kúrnak akkor miért pont egy rondával, ha lehet széppel is.

Még akkor is jöhet a srác, ha kicsit kell neki pitizni, már csak azért is, mert verhetik ők is a mellüket, h egy ilyen pasit el tudott csábítani.

Egyébként szerintem sincs gond a külsőddel, szal simán lehet jó nőd, de szerintem jót tenne neked egy kis izom, amióta kondizok engem is több csaj néz meg.

Ezzel a minden nő fas*zopó dumával pedig nem sokra fogsz menni.

Ahhoz nagyon jól kell kinézned, h ezt megengedhesd magadnak.

2011. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/161 napietus ***** válasza:
100%

összefoglalva: van barátnőd egy éve, ennek ellenére nőket szólítgatsz le szórakozóhelyeken, és idejössz ríni, hogy nem sikerült . a tetejébe alpári a stílusod, nem válsz dicsőségéár a bme-nek (mert oda jársz, ugye?).


nagyon férfias viselkedés, tényleg :D

2011. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/161 anonim ***** válasza:
100%

Várj már, nem te vagy az hülyegyerek, aki itt lázadozott régebben, h nem kell a csajoknak?

Ő is a bme-re járt.

Valami hülye neved volt, cupcake? vagy??

2011. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!