Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akárkinél próbálkoztam eddig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárkinél próbálkoztam eddig, mindig visszautasítottak vagy még csak le sem szärtak, tényleg ennyire nem kellek az alacsony, vékony csajoknak?

Figyelt kérdés
Csak mert én is alacsony vagyok azért náluk próbálkozom, meg mert a vékonyabb lányok jönnek be, szóval ebbe ne kössetek bele.
2011. aug. 24. 22:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

engem nem nézh meg egy lny sem az utcán, bezzeg én annyi szép lányt látok, alig győzöm nézni őket, annyira jó lenen ismerkedni velük, de ezek után nincs pofám odamenni sem hozzájuk


túl sok volt már a bántás, amit kaptam az élettől...

2011. aug. 24. 23:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha magadat sem értékeled másnak mér kellene? Növeld az önbizalmad. Találj olyan közeget, csoportot ahol jól érzed magad és próbálkozz nehéz most még kellemetlen dolgokkal, mert ha más területen sikereket érsz el az növeli az önbizalmad más téren is. Barátkozz, flörtölj számodra kevésbé tetsző lányokkal, aztán lassan megjön, majd a bátorságod ahhoz, hogy olyan lányokkal is kezdj akik igazán bejönnek neked és mivel már van tapasztalatod "csúnyább lányokkal" így már rutinosabb lesz azokkal akik bejönnek.
2011. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos minden lánynak a magas srácok kellenek, még az alacsonyaknak is :( Ha alacsony vagy, baromi jóképűnek kell lenned, h legyen esélyed csajt találni.
2011. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor marad a prosti... :(
2011. aug. 25. 11:17
 15/16 anonim ***** válasza:

El ne hidd már, hogy a magasságodon múlik, hogy nem néznek meg!!! :D

Csak az önbizalmad kevés, azért érzed így. :) Lehet észre sem veszed, mikor téged néznek! :D

Én sose gondolkodtam ezen, h a magasságon múlhatna valami is. A súly oké, a dundibb fiú-lány sajnos hátránnyal indul a mai világban, de még ők is boldogan élnek, ha elfogadják magukat, nem mindenki akar vékony lenni, és nem mindenkinek jönnek be a vékonyak.

Az alacsonyabb fiúk pedig bőven válogathatnak még alacsonyabb lányok közül. :D

Én mindig bántam, mikor alacsony srác tetszett meg, mert ő meg rám se nézett ugye, hisz milyen már, hogy magasabb vagyok... Nincs egy határ, hogy ezalatt már senki vagy, nem a magasságon múlik. Több ilyen kérdést olvastam már, már nincs mire fogni, hogy nem mertek lépni, vagy mi??

Szedd már össze magad!

2011. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az előzőnél már az első mondatból tudtam, h lány írta. A valóság sajnos az, h ha egy fiú alacsony, akkor nem is veszik férfiszámba a lányok, még az alacsonyabbak se. Én is kicsi vagyok, és folyamatosan tapasztalom. Olyan lány szinte nincs is, aki 175 cm alatti srácokkal szóba állna.
2011. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!