Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkednétek olyan ápolt, intelligens, jó indulatú, jól kinéző (bár ez relatív) sráccal, aki Heavy Metal zenét hallgat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 14:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

14:55


Judas Priest, Accept, Saxon, W.A.S.P., Shok Paris, Gravestone, Fifth Angel, stb. Tehát leginkább a '80-as évek bandáit.

2011. aug. 28. 15:05
 12/24 anonim ***** válasza:
Magyart nem?
2011. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nos, valóban bennem is voltak előítéletek. Nekem a heavy metal-ról a durva, hörgős, sátáni zene ugrik be rögtön. Ebből ugye (majdnem) egyenesen következik, hogy aki szereti az ilyen durvaságokat, az nem valószínű, h olyan galamblelkű.

Persze - jobb esetben - senkinek sincs a homlokára írva, h az ilyen zenét szereti, szóval, ha előbb megbizonyosodtam, h jó lelkű, bánná a csoda. Sőt, még utóbb sem, tehát ettől adnék esélyt, mert azért ezek csak spekulálások. Aki ezért rostálna ki, az nem túl érett személyiség...

Valamint nem rég ismertem meg a vkit, aki szereti a metalt, és az összes fönt említett pozitívum jellemző rá.:)

Szóval ez nem lehet akadály. :)

2011. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

15:09


Csak nagyon keveset, pl.: Stress, Rotor, Lady Macbeth, Fantom, stb.

2011. aug. 28. 15:24
 15/24 anonim ***** válasza:

14:55, az a csaj aki metalt hallgat, az 13 eves,vagy sik hulye?! Akinek valami eloitelete van a heavy metal-lal kapcsolatban, az valoszinuleg meg eleteben nem vette a faradtsagot, hogy egyetlen egy szamot is meghallgasson. Eloszor is a metal zeneszek valodi zeneszek, akik tudjak,hogyan kell egy hangszeren jatszani, nem csak elmenni valami X-factorba, vagy meztelenkedessel ervenyesulni a tehetseg helyett. Ha egyszer is vegig hallgatnal nehany death metal szamot, rajonnel, hogy a szovegek liraiak, versnek is beillenek, de persze ezt az agymosott, danubius-on meg hasnolokon nevelkedett emberkek ugyse fogjak felfogni, mert nekik a zene megallt nehany komputerizalt mondatnal es csocsrazasnal.

Hogy valaszoljak is a kerdesre, igen, es vszinu, hogy csak olyannal aki a rock zenet is szereti. Mert az azt jelenti, hogy az atlagosnal erzekenyebb lelke van, meg a rockerek sokkal lazabbak.

2011. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A gyerekesség nonplusszultrája, hogy társkeresésnél az neked a legfontosabb, hogy "metálos". Kismillió fontosabb kérdés van egy párkapcsolatban ennél.
2011. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hé, ez mindenkinek szól, kerüljük a személyeskedést, meg az egymással való acsarkodást, ok? Legyetek szívesek a kérdésemre válaszolni, és ne egymást cseszegetni. Köszönöm!
2011. aug. 28. 16:57
 18/24 A kérdező kommentje:

ma 16:49


Ez a "gyerekes" jelző nekem szólt?

2011. aug. 28. 16:57
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha az illető normális,valamilyen szinten tud udvarolni,nem viselkedik úgy mint egy állat az ólból és nem verne össze részegen,akkor miért ne?Ne sértődj meg,csak az a helyzet,hogy egy ideig jártam rockkocsmába és sajnos elég sok ilyet láttam.A metállal nincs bajom,elég vegyes ízlésem van.24/L
2011. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Heavy metalos srác? :D Hm.... jól hangzik. Nekem mondjuk tetszenek a rocker srácok, főleg a hosszúhajúak. És szerintem nem vagyok ezzel egyedül... :P
2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!