Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Sért titeket, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sért titeket, hogyha mindig cask ti keresiktek a kiszemelt lányt? Aki ugyan válaszol, és tudatja, hogy érdeklődik utánad, de magától ugyan nem írna.

Figyelt kérdés
Mennyi az az idő, ami után esetleg azt mondjátok, hogy jó kész, akkor én befejeztem, ha ő nem keres.
2011. aug. 28. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
"cask ti keresiktek" szerintem meg tanulj meg írni te fasz...
2011. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem keresed akkor nem is szereted erről ennyit. Pl téged nem keresne a pasid akkor mennyi idő után lennél kész na ez is értelmes kérdés és persze hogy szarul esik.
2011. aug. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezeket a nevetséges, gagyi szar indokokat. Csak belemagyarázzátok, hogy miért vagytok annyira lusták, hogy keressétek a másikat. Egy kapcsolathoz két ember kell nem. Ha te is érdeklődsz a másik után, és keresed, nem fogja azt gondolni, hogy egy nyomulós ribanc vagy.

Fordított esetben, ha a pasi nem jelentkezne már másnap, egyből itt hisztiznétek.

2011. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, ja. Kiveri a boztosítékot és szedemm a cókmókot, ha csak ímmel-ámmal akar a csaj. Érezzem hogy én vagyok a zsáner!
2011. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aha...akkor vajon miért van az, h ha kinyilvánítom egy pasinak, h tetszik nekem (tök normális módon, semmi túlzás, vagy mondjuk 10 alkalomból 5-6-szor én keresem), akkor egy idő után már ő várja, h keressem és kevésbé érdeklődik, viszont ha nem feltétlen tudatom, h ő az űbermájszter, bizonytalanságban tartom és 10 alkalomból 2-3-szor keresem, akkor jobban érdeklődik, hamarabb hív el valahova? Mert ez nem egyszeri eset. Hidd el, én a legkevésbé sem szeretek taktikázni, a lehető legspontánabb vagyok a fiúkkal, de egy ilyen minimális "cselezés" hidd el, szükséges. Miért tárjam fel az összes lapomat, hogyha sokkal inkább érdeklem a pasikat, ha keveset tudnak rólam és fokozatosan ismernek meg? Ez szerintem csak nem olyan nagy bűn. :)
2011. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!