Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17/F Mennyi esélyem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/F Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

190cm, 125kg, kedves, humoros, megértő, türelmes, állítólag intelligens is vagyok, barna haj, kék szem,. Sportolni nem szoktam, néha napján bringázok. Hobbijaim: Animék nézése, mangák olvasása, illetve kockulás.

Valami komolyabb kapcsolatot szeretnék kialakítani.


2011. aug. 28. 17:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

ajjj ajj. én nem tartom magam se szépnek se csúnyának még sem volt eddig barátom, nem kell ezt erőltetni. ismerkedjél , valakinek tuti bejössz:)

15/L

2011. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már jártam mindenfele az országban, jó, néhol csak egyszer. De még nem találkoztam olyan lánnyal aki lesz@rja a külsőt
2011. aug. 28. 18:18
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

"Hobbijaim: Animék nézése, mangák olvasása, illetve kockulás."


Szerintem olyannál lehet esélyed aki hasonlóan kocka és japánmániás... Én személy szerint ki nem állhatom az ilyen animemániásokat, legyen fiú vagy lány...


17/L

2011. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

ezt már csak azzal tetézhetnéd, ha elkezdenél wowozni.

semennyi.

2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Ameddig kockulsz addig nincs sok esélyed, mivel nem mozdulsz ki, nem ismersz meg senkit. Főleg nem lányokat.
2011. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a Wowot, nem az én világom. egy kalap sz@r az a játék.
2011. aug. 28. 18:45
 17/28 A kérdező kommentje:
hova mozduljak ki? mert egy barátom mondta, hogy szól, hogyha megy valami jó buliba, de nem szólt egyikről se......barátom. Discoba nem szeretek menni, pláne egyedül.
2011. aug. 28. 18:49
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Nah igen . . . nem a wow-ot kéne próbálni hanem ismerkedni a suliban meg hasonlók :) nézz körül parkokban, köztereken stb. Ja és a 125 kiló 190 centihez szerintem túl sok. Fogyjál le egy picikét és akkor szerintem a lányok is nyitottabbak lesznek :) A pénzre meg annyit, hogy pont ma olvastam egy olyan témát amiben pénzes pali sopánkodik . . . lányok 1-2%-a pénzéhes. Engem szép szavakkal, kedves stílussal meg lehet fogni és az se hátrány ha a pasi nem igénytelen. Ezen kívül értsen meg engem és ne csak a sexre hajtson. Cserébe ő is visszakapja ugyanazt :)

17/L

2011. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%

nippon shoxx és nippon groove, tele van japánmániás szűzlányokkal.

és persze animecon.

2011. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló alkatú lányoknál lehet esélyed.
2011. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!