Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17/F Mennyi esélyem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/F Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

190cm, 125kg, kedves, humoros, megértő, türelmes, állítólag intelligens is vagyok, barna haj, kék szem,. Sportolni nem szoktam, néha napján bringázok. Hobbijaim: Animék nézése, mangák olvasása, illetve kockulás.

Valami komolyabb kapcsolatot szeretnék kialakítani.


2011. aug. 28. 17:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
48%

Error..önnek egyáltalán nincs esélye! Senkinél sem! Még az anyjánál sem!


muhahahhaa


ez amúgy olyan mint a BRidget Jones naplójában:


Önnek egyetlen üzenete sincsen. Egy sem. Még az anyjától sem!

2011. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
na jó, hülyeség volt kiírni ezt a kérdést,
2011. aug. 28. 19:53
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A lányok (DE a fiúk között SE!!) fogsz olyat találni, akik "lesz*rják" a külsőt! Mindenkinek fontos, hogy hogyan mutat a szerelme, főleg a kapcsolat elején. Mert gondolom, te sem állsz le beszélgetni egy olyan lánnyal, aki külsőre látszik, hogy nem az eseted! Ezt el kell fogadni, nem lehet mindenki mindenkinek az esete!! Azon viszont, hogy nem sportolsz, a gép előtt ülsz, sürgősen változtatnod kell, mert később nagyon komoly egészségügyi problémáid lehetnek! Egyelőre hanyagold a csaj-témát... és amint mondtad, a pénzzel "magadhoz tudnák csábítani a csajokat", ezt a pénzt inkább most költsd egy személyi edzőre! Nem kell olyan soványnak lenned, mit ami most "divatos" (max. kb. 85 kg), de hidd el, ha lefogynál min. 20 kilót, már azzal is rengeteget teszel azért, hogy sikeres/magabiztosabb legyél!! És ezt most ne főként a csajok felől nézd, hanem onnan, hogy ne legyen semmi egészségügyi gondod a jövőben a súlyod miatt!! Hajrá, én szurkolok!
2011. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ezekkel az idiótákkal meg ne foglalkozz!! ;) Előző voltam
2011. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
MINDIG IDE LYUKADOK KI ÉN IS!!!! MEG A SZÜLEIM IS, NINCS NAP, HOGY NEM CSESZTETNÉNEK EZZEL, ÉS ÉN MÁR ROHADTUL UNOM!!!! Inkább ............... de nincs olyan erős fa
2011. aug. 28. 20:42
 26/28 anonim ***** válasza:
Esetleg tennél fel képet??
2011. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Coon válasza:
100%

Velem ugyan ez volt a helyzet, csak annyi volt a külömbség hogy 200cm magas voltam de ez nem nagyon változtat rajta!

Úgy oldódott meg hogy elmentem Villányba 1 koleszba és menza!!! Kevés+nem túl jó! ezért leadtam 1 év alatt 25KG-ot úgy hogy alig sportoltam! Ne add fel gyere Villányba és éhezz velünk!

2011. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%

175 / 130F vagyok.

Esélyed van.

Nem értem mit problémázol.

Normális bnőt lehet találni neten, mostani 2,5 éves kapcsolatomat is iwiwen találtam.


Love.hu meg a többi f&szság felejtős, értelmi szint nagyon lent van, pénztárca igény meg fent. Tapasztalat.


Közösségi oldalakon végigpásztázod, ráirsz, felveszed msn-re, elkéred a telszámát, elhivod vhova, megcsókolod stb.


P!csázni pedig tudsz olyan helyeken ahol a fiatalok járnak. Ha pesti vagy akkor kb fél óra alatt a bugyiban vagy.


Szóval hajrá!

F / 18.

2011. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!