Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igazán erős fiú-lány barátságnál valóban igaz lehet, hogy az egyik fél kicsit, vagy inkább sokkal többet szeretne. De nagyon remélem, hogy ettől még lehetnek barátok....


barátnő híján, egyre több ilyen csaj barátom van, a sok próbálkozás miatt :D és azt kell mondjam nem bánom, mert egytől egyig imádnivaló emberek, akiket megérte megismerni!


17/f

2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkora hülyeség ez, hogy az "egyik MINDIG többet érez". Vajon hány év és hány emberrel való tapasztalat mondatja ezt a kedves okoska válaszolókkal?

Valóban van ilyen, nem is kevés, amikor az egyik szerelmes a másikba, viszont a másik nem, ezért jobb híján marad a barátság.

Viszont ismerek olyanokat, ahol mindketten másba szerelmesek, mégis barátok.

Meg kell azért itt különböztetni haverokat, barátokat és legjobb barátot. Szerintem sűrűn előfordul, hogy ellenkező nemű haverja van valakinek, ritkán az is, hogy ellenkező nemű barátja. Viszont az, hogy egy fiú és egy lány egymás legjobb barátja és egy kicsit sem éreznek semmi többet egymás iránt és ha már mindketten kapcsolatba kerülnek valaki mással, a barátságuk ugyanolyan intenzív és erős marad, az már nagyon ritka. Nem mondom, hogy nincs, csak én még nem találkoztam ilyennel.

2011. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem legtobb barátom idáig fiu volt. Kevés lány értett meg igazán. Aztán elobb-utobb minden fiu barátom beprobálkozott nálam és mivel én nem akartam semmi tobbet a baratságnak vége lett.Egy barátság maradt meg de az is inkább joismerosi viszonnyá fejlodott vissza. Ennek ellenére én hiszek a ferfi-no barátságban ha:

1)gyermek és kamaszkorban alakul ki

2)párválasztás után is megmarad

3)ha nincs koztuk szexuális vonzalom

2011. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 regikeee válasza:
Látezik :))
2011. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!