Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elsö találkozás? Mit ajánlotok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsö találkozás? Mit ajánlotok

Figyelt kérdés
Nem elöször talizol vele de szülinapja volt és nem tudom mit adjak neki. Valami csokit? (Milyet) vagy talán egy szál virágot? És virágbol milyet alyánlotok?
2011. szept. 1. 19:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megek is az ékszerészhez :)
2011. szept. 1. 20:15
 12/15 anonim ***** válasza:
ő is fiú, meg te is? nem vagyok homofób, vagy ilyesmi. Egy szál virág sztem oké, ha lány, ha fiú. Főleg ha randiztatok már, és akarsz is tőle valamit! ;D
2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
60%
Hívd el magadhoz, vacsorázzatok, aztán romantikusan bújj hozzá, az ajkaddal közelítsd meg a fülét majd ordítsd azt, hogy ELMOSOGATNI!
2011. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Vegyél neki egy szál rózsát :) és ha valami személyeset szeretnél készits pl fényképalbumot amiban csak ti vagytok! hidd el örülne neki :)
2011. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
adj neki csokit, virágot, karkötőt, vagy ha szereti a bizsukat, akkor egy pár fülcsit - tetszene neki ezek közül bármelyik tuti :)
2011. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!