Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok esélytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok esélytelen a lányoknál? Min kellene változtatni?

Figyelt kérdés
23f vagyok és még nagyon nem volt semmi csajjal,leszámítva kéz a kézben sétát,meg ölelgetés stb.De semmi több,se kapcsolat se csók semmi..ALapból félénk visszahuzodó vagyok.Nem tartom magam jo pasinak és nehzen ismerkedem..kort nemet is kérnék. sok lány ismerösöm van akikkel lelkizős dolgokról sokat beszélgetek,de vhogy csak barátként,nem pedig pasiként néznek rám..
2011. szept. 1. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21:22 vagyok. Utálok bulizni, 1x voltam az elég is volt. Az utcán leszólítás amúgy se menne mert a motorom nélkül soha, sehova nem megyek:D A nyáriszünetben sztem egy kezemen megszámolom hány lánnyal találkoztam, és ezek közül hánnyal beszéltem? Egyel sem. Meló után annyi volt, hogy elmentem a boltba cigit venni, utána 1 óra motorozás, és haza punnyadni. Ez nekem így tökéletes:D
2011. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy nő sem szereti, ha egy férfi nem tiszteli saját magát.
2011. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21:40-es vagyok. Igen, nem tisztelem magam. De nem tudok mit csinálni, változtatni ezen, de mint mondtam nem is nagyon érdekel. Nem azt mondom, ha látok egy szép lányt akkor nem gondolok arra hogy dejólenne, csak úgyse mernék hozzászólni, és ezen nem is változtatok.
2011. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én rosszabb helyzetben vagyok mint te. Eddig egy lányt öleltem meg, pont olyat aki amúgy nem fontos nekem és évek óta nem láttam. Kéz a kézben séta még nem volt, se csók se semmi.


Csináld azt amit szeretnél amiben úgy érzed sikered lehet. Pl sport. Én is elkezdtem sportolni

A lányok -legalábbis az érett, normális lányok- szeretik ha egy fiú ért valamihez, ha van életcélja és nem függ másoktól.

2011. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sport az biztos hogy nem mert 50 méter után kikészül a tüdőm, a cigi miatt. Ha sport akkor csak motorsport:) A célom az hogy még egy évet kihúzzak az iskolába, és utána éjjel nappal motort szerelhessek.:)
2011. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21:31 Csak ti lányok, meg még esetleg a jóképű fiúk mondják azt, h nemcsak a külső meg a pénz számít nektek. Az átlagos v átlag alatti külsejű, nem túl gazdag srácok tisztában vannak vele, h dehogynem. Még az is, aki az átlagosak közül nagy nehezen mégiscsak talál bnőt (aki csúnya, az sose fog).
2011. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sokan írnak itt hülyeségeket

Én lány vagyok, 17 éves, elég csinos

Nem csak az számít ki hogy néz ki, de azért ne hanyagold el magad mert az hogy nem vagy izmos azon lehet változtatni, csak nem muszály

A hozzáállasoddal van baj

Meg hogy a barátNŐJüknek tekintenek

2013. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!