Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

163 cm magas vagyok, 65 kg, barna szem/haj, 13 éves, atléta alkat, a kezeim nagyon kigyúrtak van is benne munka az osztályban mindenkit lenyomok szkanderban, a torna gyakorlatokat jól végzem mindent megtudok csinálni amit kell

(4 perc alatt 125 hasizom) blabla 15 kg-os súllyal edzek a nővérem sikeres futó bajnok, én is mindenkit lefutok az évfolyamban csak egy gyerek gyorsabb nálam de ő is csak azért mert 3 évvel idősebb :D(sokszor bukott, agyoniskolázott) xD

a humoromat sokszor dicsérik, kicsit szeplős az arcom, nem tartozok a menőkhöz, jól tanulok minden 4-5-ös, kicsit félénk vagyok bár volt rá példa, hogy egy gyerek kötekedett sokat aztán akkorát kapott padlót fogott, nem vagyok agresszív típus egyáltalán csak akkor sok minden összejött, 8.-ba járok, kevés az önbizalmam lányok terén de csak akkor ha csajozásról van szó egyébként olyan laza vagyok egész órán és egész nap. ha valamire még kiváncsiak vagytok akkor kérdezzetek, Hobbyk: fényképezés, foci, úszás, futás, gyakorló kézigránáttal is szoktam edzeni (45M) ÉS IGEN 13 VAGYOK ez nem kamu... januárban 14(szerencsére közel van)


2011. szept. 4. 12:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

nem készülök irakba xD háth ez r.ohadt nagy :D xD csak jó edzésnek (általában nyelessel, vagy kukoricával dobok)

oké majd lefutom holnap. de te konkrétan hány éves is vagy?

másrészt nem hazudok én egy őszinte véleményre voltam kíváncsi amit csak akkor érhetek el ha őszintén leírom a dolgokat (nem is lenne értelme hazudnom) de m1

2011. szept. 4. 12:39
 12/25 A kérdező kommentje:
aki lusta elolvasni az minek ír?
2011. szept. 4. 12:42
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel!
2011. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hát növök csak tudod az a gond, hogy ehhez nagyon sok idő kell, bár az úton már elindultam,
2011. szept. 4. 12:51
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
B*zd*m Nem kéne regényt irni !!! -.-" L/14
2011. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy ilyet...

[link]

...és minden menni fog ;) :D

2011. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

izom alatt izom motor :D

nem regény -.-

csak azért vagyok kíváncsi mert szükségem lenne egy lányra , nem lakik valaki dombóvár környékén?

2011. szept. 4. 13:17
 18/25 anonim ***** válasza:
Nincs kivel játszani, vagy mire kell?
2011. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 4. 13:22
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

A többiekben valószínűleg azért merült fel a hazugság gyanúja,mert (szinte)semmilyen rossz tulajdonságot nem írtál magadról,tökéletes ember pedig nincs.Megtudhatjuk negatívumként,hogy néha félénk vagy (ki nem a te korodban?),de persze ezt is gyorsan kijavítod azzal a verekedős sztorival.Néha nem árt beismerni a gyengeségeinket,úgy könnyebb dolgozni rajtuk.


Szerintem a korodhoz képest lehet rajtad némi súlyfelesleg,bár ezt így látatlanban nehéz megmondani,de ez a 65 kg...Jó néhány nálad kb 20 centivel magasabb csoporttársam alig nehezebb nálad pár kilóval,bár ők 'szálkásnak' számítanak. Az,hogy sportolsz nagyon jó,de fontos emellett az egészséges táplálkozás is.


Btw. kigyúrtak a kezeid??Nem inkább a karod,vállad,alkarod (akármid) izmos??Ez elég fura,elképzelni egy 13 éves srác izmos lapátkezeit:)


21/L

2011. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!