Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

163 cm magas vagyok, 65 kg, barna szem/haj, 13 éves, atléta alkat, a kezeim nagyon kigyúrtak van is benne munka az osztályban mindenkit lenyomok szkanderban, a torna gyakorlatokat jól végzem mindent megtudok csinálni amit kell

(4 perc alatt 125 hasizom) blabla 15 kg-os súllyal edzek a nővérem sikeres futó bajnok, én is mindenkit lefutok az évfolyamban csak egy gyerek gyorsabb nálam de ő is csak azért mert 3 évvel idősebb :D(sokszor bukott, agyoniskolázott) xD

a humoromat sokszor dicsérik, kicsit szeplős az arcom, nem tartozok a menőkhöz, jól tanulok minden 4-5-ös, kicsit félénk vagyok bár volt rá példa, hogy egy gyerek kötekedett sokat aztán akkorát kapott padlót fogott, nem vagyok agresszív típus egyáltalán csak akkor sok minden összejött, 8.-ba járok, kevés az önbizalmam lányok terén de csak akkor ha csajozásról van szó egyébként olyan laza vagyok egész órán és egész nap. ha valamire még kiváncsiak vagytok akkor kérdezzetek, Hobbyk: fényképezés, foci, úszás, futás, gyakorló kézigránáttal is szoktam edzeni (45M) ÉS IGEN 13 VAGYOK ez nem kamu... januárban 14(szerencsére közel van)


2011. szept. 4. 12:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyd a lányokat és próbálkozz a kutyáknál! Náluk tuti lesz esélyed.
2011. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

én végig olvastam :Đ

ezt kép nélkül nem lehet megmondani...

ebből a leírásból honnan tudjam,hogy nézel ki?

most itt írsz szépet és jót de közbe mivan ha szétálló lapátfüleid vannak,vagy krumpli orrod,vagy gülü szemed?

tehetnél fel egy képet

13l

2011. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet ;)
2011. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
isten ments..
2011. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
leütlek -.-"
2011. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!