Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hazudgálja mindenki évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudgálja mindenki évek óta, hogy helyes vagyok, meg nem nézek ki rosszul, ami tudom, hogy magában ellentmondás, de mégis akkor miért?

Figyelt kérdés
Egy lány sem néz a szememben, legtöbbször csak ugy beszélgetnem velem, hogy totál friendzone az egész, mert csak néznek a semmibe. én tudom, hogy ronda vagyok és ezért nem kellek egy nönek sem. másrészröl ha jol néznék ki, akkor hivnának táncolni, de tudjátok mi van csak? az, hogy levegönek néznek, férfinak pedig sosem. azért, mert nem vagyok izmos és magas és joképü.
2011. szept. 6. 17:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
tegnapelött is kiröhögtek, hogy beszéltem egy lánnyal másfél órát, aztán, hogy olyan volt, mintha egy gnómmal beszélgetett volna a lány...ezt mondták a haverjaim...ja meg az állandó HOGYNÉZEL KI? kérdés megy, amit mindig megkapok. pedig márkás ruhákban járok, nyilván mivel vézna vagyok, ezért rosszul áll rajtam minden.
2011. szept. 6. 18:21
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy a technikáddal van baj? Ahogy olvastam mások szerint jól nézel ki(a képeket már nem nyitja meg). Azért is kerülhetnek, mert a szép lányok nagyrészénél magas a mérce, ezen meg ne csodálkozz.


Szerintem csak nyavajogsz. Már volt barátnőd, sőt egy hosszabb kapcsolatod. Másnak ennyi sem jutott. Nem mindenkinek jut 10/10-es csaj, törődj bele.

Nem mindig kerülnek el a lányok, mivel már volt valakid, tehát ez is baromság amit mondasz. Ne dramatizáld túl a dolgokat, hiszen nincs igazad. Elutasítanak párszor, DE EZ MINDEKIVEL ELŐFORDUL!

2011. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha meg látod, hogy buliban nem jönnek össze a dolgok, válts szórakozóhelyet. Esetleg máshol ismerkedj.
2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

nincs szükségem 10/10-es lányokra. nekem egy egyszerü, de sexi, szerény, okos, talpraesett lány kell, nem cicababa. de nyilván az ilyen értékes, normális nöknek én nem kellek. találnak ök maguknak elég magas/izmos/okos/joképü fiut, aki nem hagyja ott öket.


arról meg, hogy voltak barátnöim, arrol én nem nagyon tehetek. nem én szedtem fel öket, csak ugy jöttek. mint amikor találsz az uton egy 5000est. kb igy. de nem én választottam öket. muszály volt belemennem ebbe a mostani kapcsolatomba is, nem volt választásom, ha nem akartam még egy évet bukni az egyetemen a depressziom miatt. de mivel a barátnöm sem tulságosan életvidám, ezért semmit nem fejlödtem mellette.söt..mostmár ott tartok , hogy gyogyszert fogok szedni, hogy elnyomjam a folyamatos idegeskedésemet. probálok gyurni is, hogy legalább a testem miatt kelljek egy pár részeg lánynak.

2011. szept. 6. 18:31
 15/30 anonim ***** válasza:
Mit siránkozol azon, hogy a lányok azt választják aki jobban tetszik nekik? Ez a pasiknál is pont így van! Semmivel sem másabb a helyzeted, mint a többi fiúé, ugyanis senki sem tökéletes.
2011. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmas ez a hozzáállás, lekezelő vagy a lányokkal, általánosítasz, persze h nem fogsz olyan lányt találni, amilyet szeretnél, ha nem fogod fel, hogy a lányok is ugyanúgy éreznek, mint a fiúk. Egyfolytában csak magaddal törődsz, így nincs is hely az életedben másnak, nem engedsz nekik lehetőséget! Sajnálom a barátnőidet. Ahelyett, hogy értékelnéd, hogy más lát benned valami értéket, ilyen lekezelően nyilatkozol. Azért látod felszínesnek a lányokat, mert te magad is az vagy.
2011. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Sikerült megnéznem a képeket. A személyiséged taszítja a lányokat, vagy a hangod.
2011. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
akkor mégis miért nem mosolyog viszsa egy lány sem, miiiiiiiiiii? másoknak mehet az egyéjszakás, nekjem meg a szemembe sem néznk?
2011. szept. 6. 18:49
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem is az a bajod, hogy nincs olyan barátnőd amilyet szeretnél, hanem hogy nem vágja hanyatt minden csaj neked magát? Ez is szánalmas.
2011. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
másokra meg rátapadnak lányok csak azért, mert ök megnöttek szép nagyra? ez igy rohad/tul nem igazság!
2011. szept. 6. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!