Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hazudgálja mindenki évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudgálja mindenki évek óta, hogy helyes vagyok, meg nem nézek ki rosszul, ami tudom, hogy magában ellentmondás, de mégis akkor miért?

Figyelt kérdés
Egy lány sem néz a szememben, legtöbbször csak ugy beszélgetnem velem, hogy totál friendzone az egész, mert csak néznek a semmibe. én tudom, hogy ronda vagyok és ezért nem kellek egy nönek sem. másrészröl ha jol néznék ki, akkor hivnának táncolni, de tudjátok mi van csak? az, hogy levegönek néznek, férfinak pedig sosem. azért, mert nem vagyok izmos és magas és joképü.
2011. szept. 6. 17:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A magas fiúk sem mind helyesek. Amúgy meg szokj hozzá.
2011. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedhez is írtam. Szerintem jól nézel ki, ronda biztos nem vagy. Milyen helyekre jársz bulizni? Milyen lányokat szoktál megszólítani? Miről szoktál velük dumálni? Lehet, hogy nem jó környezetben próbálkozol, vagy rossz a dumád.
2011. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
nem a dumám rossz, senem rossz lányokhoz megyek oda. csak télleg annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem fog inkább engem választani, ha tölem van sokkal több és jobb fiu is, akivel esetleg aznap este ki is elégitetthetik magukat.
2011. szept. 6. 20:05
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az. Aznap este. Ne olyan helyekre járj, ahol az egyéjszakás kalandokat kereső csajok vannak. Magyarul ne discokba meg ilyenekbe. Menj inkább sörözőkbe, vagy valahova ahol lehet beszélgetni. Ha a kis ribancoknál próbálkozol, persze, hogy ők a fuxus, kigyúrt pasit fogják választani.
2011. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
fuxos
2011. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
egyetemi bulikba járok. ott se jött össze semmi. ott is csak az uralt aki magas joképü és erös volt. ennyi.
2011. szept. 6. 20:11
 27/30 A kérdező kommentje:
egész nyáron a társkeresön lógtam, hogy hátha találok egy lányt pesten, aki nekem tetszik, és találkozik is velem, de egyáltalában még a találkozás legkisebb reménye sem merült fel senkivel sem. fogggalmam sincs hogy kell odáig eljutni, hogy eljöjjön velem találkozni egy lány.
2011. szept. 6. 20:20
 28/30 anonim ***** válasza:

looooooooool...hát amiket így olvastam hogy írtál...

most tényleg...legalább egy kicsi önbizalom kell hogy akárki is foglalkozzon veled...az hogy szajkózod te milyen ronda vagy...nem segít. Neked lehet könnyebb így elfogadni de ez hülyeség. Ahogyan írsz, a stílus nekem se jön be...

Ez meg: "és szerinted beérem vele, mig mások azzal dugnak akivel csak akarnak?" ha ennyire el vagy keseredve akk igen is...érd be ha valakinek viszont tetszel...majd...talán... 16/l

2011. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

1 éve van barátnöm, ugye...ezt is olvasnod kellett volna. de csak a rosszat keresed, mi?


amugy meg mikor még ettöl is rosszabbul voltam, vagyis inkább csak máshogy, szal hogy mikor még sirtam esténként, meg azt hittem hogy borderline-os vagyok, ami egy durva betegség, na akkor a látszolagos önbizalommal olyan nök érdeklödését tudtam felkelteni, hogy ma a fél karomat adnám bármelyikért. csak ugye mivel olyan iskolába járok, ahol nincsene lányok, igy az a pár lány akiknél be tudtam valamennyire vágodni, tehát mig elhitték, hogy valoban rendben vagyok, és addig tetszettem is nekik, szoval ezek a lányokból több is lehetett volna, ha az iskola 90százaléka nem fiu.

2011. szept. 6. 20:45
 30/30 anonim ***** válasza:

Emlékszem rád, az egyik kérdésednél szép számmal kommenteltek. an egy két megjegyzésem feléd ami vagy segít vagy nem.


1. A kép amit mutattál, egyáltalán nem vagy gnóm kinézetű, nem vagy egy izom ember az nem nagy gond, ha megnézed az ilyen izom tibiket 10ből 8nak 50 alatt van az iqja. Persze ha egy kicsit elmész attól nem dől össze a világ, napi vagy két napi 1 óra biztos elég lesz. (Nekem is ez a tervem csak majd télen).

2. Testalkatilag hasonló vagyok hozzád, nekem még barátaim sincsenek (későn érés miatt), lányokkal ritkán beszélgetek, mégis, jó ha 2 naponta rám tör egy 10 perc depresszió.

3. Nemtom milyen haverjaid vannak neked akik azt mondják, hogy gnóm vagy meg hogy nézel ki, ezek max olyanok akik csak azért lógnak veled, hogy a hátad mögötti megalázással tűnjenek jobb arcnak akár a csajok akár máso emberkék elött.

2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!