Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresöre nincsenek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresöre nincsenek is rászorulva a lányok?

Figyelt kérdés
társkeresön a lányok 99%-a azt mondja, hogy poénból/unalombol/kiváncsiságbol regisztrált fel. Én fiu vagyok, 22 éves, én 3 évnyi depresszio miatt regisztráltam fel, mivel nincsenek lány ismeröseim, a hétköznapokban nincs lehetöségem lányokkal lenni (nőmentes iskola)...és mivel nem vagyok elég szép/izmos/magas igy a szorakozohelyeken is teljesen levegönek néznek a lányok.
2011. szept. 8. 16:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%

Általában nincs! Amelyiknek meg van annak meg semmit sem használ!!! :DDD


Amúgy szerintem a saját tragédiád hogy nincs csajod, ugyanis én innen a gyk-ról összeszedtem vagy 4-et! Közülük 3-mal lehetett volna valami komoly, de nekem csak laza kell, így a maradék kettő marad csak, de ők ráálltak!


Ha nem jön össze, magadat okold!

27F

2011. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Én voltam kb. 3 éve a love.hu-n, én sem vagyok csúnya (még ha azt is hiszed) karcsú, formás, középmagas, hosszú hajú, szimmetrikus arcú lány vagyok. Az egyetemen is sok srácnak bejöttem, csak valahogy nem vonzódtam hozzájuk igazán.

Akartam egy próbát tenni a love.hu-n, hátha valakihez mégis vonzódni kezdek.

Nos összességében egy csomó randim volt, kb. 10 pasival, akiket érdekesnek találtam (de vegyesen voltak, nem volt mindegyik jóképű).

Egy pasival össze is jöttem, aki bár hasonlónak bizonyult mint én de kiderült gyorsan h egy nagy csalódás volt (abszolút rossz modora volt).

Utána már nem volt kedvem találkozni senkivel.


1 év alatt a következőre jutottam:

- a pasik nagy része szórakozik, vagy azt se tudja mit akar, ha kell szexkapcsolatokba is belemegy..stb.

- ha tetszik és jóképű, akkor nem kellek neki, sőt sima fotómat csak "helyesnek" minősítették, mert nincs kint a fél csöcsöm és nem vagyok szexis rajta.

-ha nagyon csúnya vagy buta vagy arrogáns..stb akkor zaklat és írogat, de nekem nem kell, mert gyorsan el tudom dönteni hogy kell-e az illető vagy sem.


Okulás: húspiac! A pasik és a nők is kinézetre mennek! Kivéve ha nem szórakoznak.

Nem vagyok csúnya, legalábbis nem annyira, én az életben ezerszer könnyebben találok párt, mint a neten.

Ha meg valaki csúnya, annak esélye sincs, kivéve ha nem levelezel te is egy hasonlóan csúnya kövér lánnyal.

2011. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

[link]


ez a képem van kinn a love.hun.

2011. szept. 11. 15:29
 24/34 napietus ***** válasza:
jaj, akkor mit nyavajogsz? nem vagy csúnya, viszont nyafizol, mint egy kislány, ez a stílus nem nagyon jön be a nőknek...
2011. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért a 20 fillérért, de szerintem nem a külsőddel van gond, hanem az agyacskáddal, már ne is haragudj.

Teljesen átlagos vagy. nem értelek, nálad rondább pasiknak tök jó nőik vannak. Szerintem a modoroddal, vagy a kisugárzásoddal van gond...

2011. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Soha nem regisztrálnék ilyen ökörségekre, én csak a valóságban ismerkedem. Oda bármit kirakhat az ember, aztán ha meg találkoztok, elképedsz, milyen ronda.

Szerencsére nem vagyok csúnya lány, hamar találok magamnak valakit.

Amúgy meg egy ronda lány/fiú is lehet vonzó, akkor, ha sugárzik belőle, hogy szeret élni, és elégedett is magával.

Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:19

2011. szept. 11. 15:33
 27/34 A kérdező kommentje:
"Oda bármit kirakhat az ember, aztán ha meg találkoztok, elképedsz, milyen ronda."
2011. szept. 11. 15:34
 28/34 A kérdező kommentje:
"aztán ha meg találkoztok, elképedsz, milyen ronda"
2011. szept. 11. 15:34
 29/34 A kérdező kommentje:
"elképedsz, milyen ronda"
2011. szept. 11. 15:34
 30/34 A kérdező kommentje:
"ronda"
2011. szept. 11. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!