Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresöre nincsenek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresöre nincsenek is rászorulva a lányok?

Figyelt kérdés
társkeresön a lányok 99%-a azt mondja, hogy poénból/unalombol/kiváncsiságbol regisztrált fel. Én fiu vagyok, 22 éves, én 3 évnyi depresszio miatt regisztráltam fel, mivel nincsenek lány ismeröseim, a hétköznapokban nincs lehetöségem lányokkal lenni (nőmentes iskola)...és mivel nem vagyok elég szép/izmos/magas igy a szorakozohelyeken is teljesen levegönek néznek a lányok.
2011. szept. 8. 16:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
most minek linkelgeted be amit írtam?
2011. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
mert irigyellek, hogy neked milyen jo, hogy szép vagy, és csettintésre kapsz magadnak fiut! ráadásul szépet!
2011. szept. 11. 15:38
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn sok fura ember megfordul, én kb. 1 évig fent voltam.1 év alatt sikerült felszedni 2 csajt...de mind a 2 csajjal volt valami gond.Egyik csaj jól nézett ki de idegbeteg volt és kontrolmániákus meg magának való is... a másik meg fura volt...emlékszem mindkettővel sok dolgom volt amig sikerült összejönni velük, úgyhogy nem volt könnyü dolgom...a többiről nem is beszélnék mivel azokkal még randizni se akartam 15 perc dumálás után akármilyen egyedül voltam...Tanács: ne társkeresőn ismerkedj csak élőben.Figyelj nekem vannak gátlásaim de azért mikor nagyon tetszik egy lány csak oda megyek...le is égtem de meg is könnyebbültem, hogy volt tököm odamenni.Úgyhogy inkább jobb égni mint nem oda menni...
2011. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

tegnap 15:35


Ez a fejedben lévő visszhang volt? :D


Ez a siránkozós kis pisis hozzáállás tényleg nem vezet sehová!!!!

2011. szept. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!