Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes társkeresőn próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőn próbálkozni? Egy ilyen oldalon egy nő tucatnyi levelet kap naponta, csak válogatnia kell a normálisabb és jobb pasasokból. Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ma töröltem magam, mert 232 lány nézte meg a profilom és egy sem randizna velem. A szépség indexem meg 1/10 volt. :\
2011. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
melyik tarskereson vannak a normalisabb pasasok, mert ahol en voltam fent, ott idiotak voltak,vagy csak szexet akartak.
2011. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm csinált két kamu profilt a randivonalon. (mielőtt bárki leszólja, megjegyzem, csak egy barátnőjének segített. leellenőrizte, hogy a csaj új pasija más nőknek is ír-e, miközben már randiznak. persze jókat derült más férfiak leveleit olvasva, de nem csak ezért csinálta).


Az egyik egy nagyon szép nő volt, és olyan bemutatkozó szöveget írt, hogy átlagosnak mondja magát és komoly férfit keres, stb. Direkt úgy volt megírva, hogy vonzzon minden férfit. 1-2 hét alatt 40-50 üzenetet kapott. Voltak köztük intelligens, tanult férfiak, voltak primitívek, rámenősök, nagymenők, volt, aki hosszú mondatokon keresztül érzelgett és volt, aki két sorban elintézte, de mégis a legtöbb levél egyforma, sablonos volt.


A másik nő nem volt annyira feltűnő, de azért neki is írtak jópáran. Itt derült fény arra is, hogy sok férfi ugyanazt a levelet másolta be mindkét nőnek, csupán a megszólítást írta át.


Csak azt tudom mondani, hogy ha olyan levelet írsz, ami szokatlan, érdekes, célzások, bókok vannak benne, netán humoros, akkor biztos szán rád annyi időt, hogy megnézi a profilod. Ha emellett normálisan nézel ki, nyert ügyed van. Az interneten az első benyomás a első levél.

2011. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
na,ezért utálom az embereket.-.-
2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!