Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban 16-20 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 16-20 év közötti lányok, nektek melyik közeledés lenne szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyekre nem járok, taszítanak ezek a helyek, pontosabban nem is elsősorban a helyek, hanem az emberek akik oda járnak: a sok divatpiás idióta, meg a 14-15 éves kislányok, akik már rohadtul felnőttnek érzik magukat, csak azért, mert az dugja meg őket aki akarja. Nagyon nehéz ilyen helyeken normális gondolkodású lányokkal ismerkedni.


Azonban rettentően vágyom már egy normális párkapcsolatra, ahol kölcsönösen szeretjük egymást, arra, hogy legyen egy lány, akivel őszintén beszélgethetünk egymással, akihez hozzábújhatnék, aki hozzám bújna. Nem sorolom tovább, szerintem értitek.


Szóval szórakozóhelyek kilőve így marad az ismerkedés helyszínéül pl. a könyvtár, az utca, a tömegközlekedés stb. (ha vki tud jobbat nyugodtan írjon :D).


A kérdésem az lenne, hogy nektek lányoknak, mi a szimpatikusabb, ha valaki "álcázva" próbál megismerkedni veletek, teszem azt odamegy, útbaigazítást kér, vagy megkérdezi mennyi idő, sorolhatnám, és ebből próbál kibontakoztatni egy beszélgetést, vagy az, ha az illető elétek áll, és elmondja nyíltan, hogy már mikor meglátott nagyon megtetszettél és szimpatikusnak tűntél neki, és úgy érezte nem mehet el melletted szó nélkül, és szeretne

meghívni mondjuk pl. 1 teára, vagy ha épp jó idő van fagyira és szeretne megismerkedni veled.


Illetve feltéve, hogy nem siettek valahová, mert akkor érthető az elutasítás, mennyire díjazzátok az efféle közeledést pl. az utcán?


Na kicsit hosszúra sikerült a kérdés, minden esetre annak aki vette a fáradtságot és végigolvasta, talán még válaszol rá is köszönöm.


18F


2011. szept. 29. 21:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

ma 22:13

nyíregyházi vagyok. és 17.

persze, nem azt mondtam hogy ismerkedjünk meg és jöjjünk össze :D én sem szeretek neten ismerkedni. volt már olyan hogy rosszul sült el a dolog :)

2011. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy büdös helyzet hogy ha nem jössz be a lánynak - tetszés szempontból mindkét esetben elvágod magad. Nálam 3 kategória van a fiúknál.


Az egyik aki nem jön be ő esélytelen mert lehet akármilyen szép a belsője ha a külső taszít nincs mit tenni.


Van az elsőre bejövős. Akit persze egy szörnyű belső könnyen lehúzhat.


És van a még nem tudom kategória amiből akármi jó kisülhet. Külsőre átlagos de a belső dobhat rajta


Összegezve - Az első kategória álcázott ismerkedésben megkapná a segítséget de csak mert kedves a lány, ismerkedésbe nem akarna elegyedni


Második kategória ha bejössz a lánynak mindegy hogy próbálkozol pozitívan fogja venni. Akkor már csak akkor szúrhatod el ha valami gebasz van a személyiségedben.


A harmadik kategória az első verzióban sikerrel járna, esetleg felkeltheti a lány érdeklődését, az azonnali lerohanással elijesztené.

Remélem érthető voltam XD

Ha a

2011. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Hát, ~368 km-re laksz tőlem... Gyakorlatilag pont az ország másik vége. :(
2011. szept. 29. 23:09
 14/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, értem amit mondasz :D De mivel senki nem egyforma, mindenkinek más tetszik, akkor a legjobb finomabban nyitni, úgy nagyon elszúrni nem lehet:D
2011. szept. 29. 23:12
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:08!


Ez igaz. Ezért lenne jó, ha ti lányok jeleznétek, hogy külsőleg van-e esélyünk.(szemezés és társai) Mert így sötétben tapogatózunk.:D

2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szemezés és társai...én 3 hónapja szemezek egy fiúval de nem esne le neki ám hogy tetszik xd na mind1 reménytelen.:)


üdv! Azthiszem Te kértél h irjak neked választ és nemrég mentél aludni mert náthás vagy és priviben is írtál na csak h felismerj h én válaszolok.

Divatpiás ez tetszik:D huhh pont ezen a véleményen vagyok de én még jobban szoktam őket szidni, de nem tud érdekelni tégd se kellene ők szurják el cseppet tönkreteszik májukat stb...érted.

Kezdeményezés! Mind1 h csak csináljátok már az istenért...mondom ezek a divat pi**ák..(lányok) mindent megtudnak manapság tenni h ágyba bujhassanak a kiszemeltjükkel. Ok. Alapszükséglet de akkor is...milyen világ ez. Nekem csak egy kis aranyos félénkebb normális fiú kéne akit nem zavar ha rámjön a szeretet hiány és 10percig csak ölelem. Vagy. Hozzábújok bármikor mármilyen ok nélkül...kedves velem csak az a legfontosabb h elfogad ugy ahogy vagyok.kicsit letértem a témátol, tudod az a baj hogy utcán külsőleg annyira nem tudod eldönteni ki belsőleg milyen csak kábéra...nagyjából...

Engem 1x nem szolitott le pasi ugy h..bármi..üljünk le teára. Amugy én megijednék tul gyors lenne a tempo ha tudnám h bejövök neki !!!:S nehéz dolog ez az élet...

2011. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne Kérdező!


meg a jelzéseitek lehetnének egyértelműbbek csajok!

2011. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27/F amúgy amúgy a kérdezőnek van valami kis igaza azért akad jó pár divatpiálós.Meg 15 éves nagyvagyány csaj vagyok az ilyen helyeken.Bár engem ez hidegen hagy általában haverokkal megyek.És csak akkor megyek oda valakihez ha szimpatikus és azért nem 15 éves.De sok a fiatal azért vannak értelmes lányok is.A vagyány piázok és kemény vagyok kiscsávók akikben van vagy 50-60kg azok meg nem tudnak érdekelni.
2011. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Hát mivel most sehol senki a láthatáron asszem nekem bejönne ha valaki megállítana az utcán, hogy:" Szia! Mizujs? NIncs kedved inni egy kávét vagy vmit, mert nagyon bejössz nekem?!" Nos a mostani állapotomban lehet hogy igent mondanék, de egyébként engem is elijesztenének az ilyen túl gyors nyomulások. Sőt lehet h csak most nagy a szám és elutasítanám. De pl buszmegállóban oda jönne valaki akivel már szemezek 2 perce h szia te melyik buszra vársz , na szerintem az egy tipikus esete amikor bármi jó kisülhet belőle. Szerintem ha csak egy minimális pozitív jelzést látsz a csaj részéről menj oda és próbáld meg. Max nem jön össze, majd legközelebb. Talán az a legjobb ha az elején átlátszón indítasz és utána nyomulsz, mert ha a csaj az elején elmenekül akkor nem tudsz csinálni semmit, de ha az elején kedves vagy és utána nyomulsz be az szerintem hatásosabb. Remélem tudtam segíteni és hozzám is oda jön valaki:) 20/l
2011. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

ma 20:41!


Nem tudhatom, hogy melyik lány venné jó néven, ha oda mennék hozzá és melyik küldene el. Rendben van, hogy próbálkozni kell, de ha sok elutasításba futunk bele, folyamatosan csökken az önbizalmunk. Szóval mindenféleképpen szükség van a lányok részéről is valamilyen jelzésre. Melyik buszokkal szoktál utazni?:))

22F

2011. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!