Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban 16-20 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 16-20 év közötti lányok, nektek melyik közeledés lenne szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyekre nem járok, taszítanak ezek a helyek, pontosabban nem is elsősorban a helyek, hanem az emberek akik oda járnak: a sok divatpiás idióta, meg a 14-15 éves kislányok, akik már rohadtul felnőttnek érzik magukat, csak azért, mert az dugja meg őket aki akarja. Nagyon nehéz ilyen helyeken normális gondolkodású lányokkal ismerkedni.


Azonban rettentően vágyom már egy normális párkapcsolatra, ahol kölcsönösen szeretjük egymást, arra, hogy legyen egy lány, akivel őszintén beszélgethetünk egymással, akihez hozzábújhatnék, aki hozzám bújna. Nem sorolom tovább, szerintem értitek.


Szóval szórakozóhelyek kilőve így marad az ismerkedés helyszínéül pl. a könyvtár, az utca, a tömegközlekedés stb. (ha vki tud jobbat nyugodtan írjon :D).


A kérdésem az lenne, hogy nektek lányoknak, mi a szimpatikusabb, ha valaki "álcázva" próbál megismerkedni veletek, teszem azt odamegy, útbaigazítást kér, vagy megkérdezi mennyi idő, sorolhatnám, és ebből próbál kibontakoztatni egy beszélgetést, vagy az, ha az illető elétek áll, és elmondja nyíltan, hogy már mikor meglátott nagyon megtetszettél és szimpatikusnak tűntél neki, és úgy érezte nem mehet el melletted szó nélkül, és szeretne

meghívni mondjuk pl. 1 teára, vagy ha épp jó idő van fagyira és szeretne megismerkedni veled.


Illetve feltéve, hogy nem siettek valahová, mert akkor érthető az elutasítás, mennyire díjazzátok az efféle közeledést pl. az utcán?


Na kicsit hosszúra sikerült a kérdés, minden esetre annak aki vette a fáradtságot és végigolvasta, talán még válaszol rá is köszönöm.


18F


2011. szept. 29. 21:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Kanizsáról Egerszegre és vissza! Egerszegen mindig sokan vannak a buszmegben szerintem ott simán tudnak ismerkedni az emberek.Egyébként megértelek, most én is negatív hullámban vagyok pasi terén de ha valaki oda jönne hozzám szerintem adnék neki egy esélyt, mit veszíthetek alapon:) (bár ha izzadság szaga van, vagy hasonló azért akkor inkább nem XD
2011. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Az nagyon messze van:D Azt hittem pesti vagy Pesthez közeli vagy:) Persze, nem kell mindenkinek esélyt adni. Nem azt mondtam, hogy ha egy koszos, igénytelen ember oda megy hozzád, akkor adjál neki esélyt:D Nyilván vannak elvárások és a kölcsönös szimpátiának is meg kell lennie:) 22F
2011. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha jövőre el tudom kezdeni a gyógymasszőrt akkor Pesti leszek:) (magyarul ha apám hajlandó beleadni valamennyit a tanulmányaimba) egyébként sem lennék az eseted eddig egy kezemen meg tudom számolni h hány pasinak kellettemXD mondjuk az egyik komoly volt ( 4 év), a másik csak arra akart ahogy elnézem (3 hét) mégis az az idióta kéne aki csak kihasznált... ennyi a csajok olyasmit akarnak amit nem kaphatnak, de szerintem sosem szabad feladni és mindig reménykedni kell h jön valaki aki értelmes és téged akar szóval minden pasinak azt mondom merjen kezdeményezni mert a nagy ő nem szalad eléd h TÉGED AKARLAK XD na jó 22/f megyek aludni mert holnap dolgoznom kell, de ha esetleg van kedved csak úgy egyébként beszélgetni nyugodtan írj privit:) és fiúk kezdeményezzetek aztán majd lesz valahogy 20/l ja és csak bátran ;)
2011. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

ma 21:28!


Írtam privátot!:)

2011. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

rájöttem én is, hogy nekünk kell kezdeményezni


én meg is teszem rendszeresen, igaz csak részegen merek megszólítani vadidegen lányokat


eddig nem volt nagy sikerem, pedig jó humoros vagyok részegen :D

2011. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szia !

A buszmegálósos fajta nem rosz,de ha valaki külsöre tetszik , mert látod 3-5 percet álni és várni,elég vakmeröség lenne elmenni valakivel pl"teára"akit nem is látál még eddig.

Báris én nem menék el egy idegennel akit még nem láttam mert csak kivülre bejön,

Jobb inkább olyan helyen próbálkozni , ahova az emberek hobbibol járnak , el .

pl elész korcsolyázni , valaki tetszik csak szemezgetsz vele , ha tetszesz külsöre neked , akkor biztos viszonozza , ha nem kerülni fog téged.Ha gyakran jársz és az a valaki is lesz alkalmad beszélni vele .elész mellete , kicsit meglököd , és bocsánatot kérsz töle , egyben jó ok h megszólítsd , meg még egyben udvariasnak is tart.

remélem értetö és hasznos válasz .de ahány ember annyifajta vélemény

2011. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
elész- elmész akar lenni , bocs a helyesírásért , sietve irtam :D
2011. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előttem szólóknak.

Annyit azért hozzátennék,hogy nem mindig a szemezés az alap,nekem pl. ha tetszik egy fiú rá sem merek nézni.

Biztosan nagyon jól esne,ha valaki odajönne hozzám az utcán.(nem mintha ez előfordulna...)De ha útba igazítást kérne képes lennék azt hinni hogy tényleg csak eltévedt.

Szóval egy kicsit egyértelműbben kéne megoldani a dolgot.És mindenképpen kezdeményezzetek fiúk!

Sok szerencsét.

2011. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha rá se mersz nézni, akkor hogyan jelzed mégis, azt hogy tetszik, vagy hogy észrevetted? Csak mert saját magamból indulok ki, azért látom, hogy melyik lány néz meg engem és látom, hogy melyik nem, most aki rám se néz, azt úgy veszem, hogy nem érdeklem, felesleges próbálkozni. Egyébként előző válaszoló, mennyi idős vagy?
2011. okt. 3. 18:06
 30/32 anonim ***** válasza:

Én a 16:27 es vagyok ha engem kérdeztél...

Ha nem akkor bocsi.

16 vagyok

Eléggé félénk vagyok.

Meg próbálkoztam már ezzel a "ránézős" dologgal amikor észrevettem hogy egy srác bámul,erre elnézett....

2011. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!