Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet mesterségesen elnyomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet mesterségesen elnyomni a needységet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h mostantól nem a kiszemelt/aktuális csaj lesz a gondolataim középpontjában, hanem vagy a heti edzésem, vagy a munka, vagy a tanulás. Ezzel elkerülhetem h needy-n viselkedjek egy lánnyal, így nagyobb esélyem van megszerezeni/megtartani. Másik bajom h bármennyire is érzelem-mentes akarok lenni nem megy. Nem vagyok egy nyálgép egyáltalán, sőt!, de érzelmileg hamar elkezdek a lánytól függni, ami nagy hiba. Így, h "kizárom" a központi helyről, talán tovább független maradhatok. Vélemény? :)
2011. okt. 3. 00:32
1 2
 11/12 Kistál_és_a_torz ***** válasza:

#. Aha, ja!

Vagy pont nem!

Attól függ, hogy éppen pont kiféle-miféle lánnyal jön össze!

2020. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kistál_és_a_torz ***** válasza:

#8. Mi kell a nőknek, mi kell a nőknek....

Mikor hiszed el, hogy ezek a fránya némberek egyszerűen nem egyformák!?

Sztem akkor jársz legjobban, ha olyt választasz, aki neked való!!

Úgyogy nyugodtan járd azt az utat, hogy nem "a" nőkre koncentrálsz, mert az túl sok.

Koncentrálj arra, hogy megtanuld felismerni a nagy Ő-t_!!

2020. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!