Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek már "szabadon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már "szabadon" jó pasik?

Figyelt kérdés
nem hiszem el ,hogy akár merre megyek, és látok egy olyan fiút, aki bejönne nekem, kiderül hogy van bnője, vagy vmi más oknál fogva nem szabad. bezzeg az olyanok, akik nem igazán jönnek be nekem, azok annyian vannak, mint az oroszok..-.-" elég nehéz így egy barátot találni..ti is így vagytok ezzel?
2011. aug. 28. 19:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Neked csak a legalfábbak kellenek, hát ez van :P
2011. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
hát ez eléggé nem így van, na mindegy....akkor most szólok, hogy csak olyan írjon, aki normális VÁLASZOKAT tud adni a kérdésemre!
2011. aug. 28. 19:46
 3/32 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy akinek barátnője van az jó pasi? ránézésre? neked elég a külső? vagy felruházod olyan tulajdonságokkal amilyenekkel nem is rendelkezik? szerintem túl általánosítasz, a hasonlók vonzzák egymást, szóval...:)
2011. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nem, nem csak a külső, de általában ha első ránézésre bejön, akkor UTÁNA próbálok vele megismerkedni..
2011. aug. 28. 19:47
 5/32 kicker ***** válasza:
Azért az normális dolog ha többen vannak azok akik nem jönnek be neked,szóval van ízlésed tudod mit keresel,az hogy emellett peched van az már egy másik tészta ne add fel előbb utóbb lesz olyan aki csak rád vár és Te Ő rá.Sokan igy vannak ezzel.
2011. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
kösz utolsó:):)
2011. aug. 28. 19:48
 7/32 anonim ***** válasza:

én meg ugyanígy vagyok ezzel fordítva....


az összes "jó" csaj foglalt... :)


én magamat átlagosnak mondom, hogy ne legyek nagyképű... de talán lenne a legtöbbnél esélyem ha nem lenne foglalt...


hát ez van...majd egyszer csak találunk szabadot...

2011. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be általában azok a csajok akik párkapcsolatban élnek, mondjuk azok közül is nagyon kevés aki nem. Lehet arra gondolsz, hogy a többség van valakivel, sokszor csak azért hogy legyen. Akinek meg nincs barátnője azok többsége nem olyan vonzó? lehet
2011. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
neeeem...nem azt mondom, hogy CSAK olyan kell, akinek van bnője, hanem aki bejön, annak PONT van..értitek?? amúgy előző előtti: hány éves vagy?
2011. aug. 28. 19:52
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát sokan vagyok igy ezzel.
2011. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!