Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek elvont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek elvont, idealista nők, lányok?

Figyelt kérdés
Minden értelmesebb lánynak kb. annyiból áll a hatalmas nagy terve, az életre nézve, hogy egyetem>munka(még fiatalon szórakozás, utazgatás)>gyerek>caputto. Ez engem valahogy taszít. Olyan lányra vágyom aki kimer lépni ebből a világból, és ha még szegénységben is, de más életet élne. Van remény?
2011. okt. 13. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Javaslom hogy nézz szét a Krisna hívők között(nem viccből mondom,komolyan).Ott is van jópár fiatal csaj és előbb utóbb pár is kell majd nekik.


Az életfelfogásuk és életvitelük pedig hasonlít a tiédhez.Egy próbát megér.


[link]

2011. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Van remeny, ne add fel. Csak az idealizmus nagyon nehez neha, mert hulyenek neznek az elveid miatt. De ahogy mondani szoktak, ami nem ol meg az erosebbe tesz.
2011. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. okt. 13. 22:06
 14/20 anonim válasza:
100%

Szerintem rossz helyen osztottad meg a véleményed és a kérdésed.Hasonló cipőben járok mint te,s bár volt egy-két használható komment én valahogy nem éreztem elégnek.

Lehet hogy a krisna hívők elvontak,meg van pár racionális elvük az ideális életvitelről... engem pl a vallás irritál minden formájában.

Nem tudom milyen körökben mozogsz,de a művész orientált lányok közt van pár értékes. Legszívesebben én is kivonulnék ebből a szuburbán közegből (persze nem tanyán akarok disznókat nevelni,bár lehet azzal is enyhülne a probléma) A közeli barátaimon kívül nem sokan értenek meg és még ők is azt mondják "reménytelenek az elvárásaim" lazítsak rajtuk,közelítsem meg őket más aspektusból bla bla.. gondolom ezt te is átélted! Nem tudnánk így élni!

Én ennek ellenére bízom benne,hogy rálelek majd valami kis aranyútra s nem érzem úgy,hogy én lennék a renitens hülye gyöpös agyú árnyfolt. Igen ez már lehet a depresszió kezdő stádiumának előjele amit nem kívánok senkinek, remélem sikerrel jársz majd!

Írj ha igen mert érdekel :D

2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én szivesen megismerkednék veled. Bár egy kicsit nehéz eset vagyok, olyasmi a világszemléletem, amit fölvázoltál.
2012. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Vannak még ilyen lányok, kedves Kérdező, akik szívesen elvonulnának a fogyasztói társadalom és úgy alapjában véve a világ elől. Jó messzire. Alighanem ismerek is egyet.


Szóval? Mikor indulunk? :D

2013. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2013. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Gloria92 ***** válasza:
vannak. majd bevonzod őket
2014. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kérdezőtől kérdem: bevonzottad-e már őket? :dd
2014. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Hidd el, vannak olyan emberek, ezesetben lányok, akiknek nem feltétlenül az általad leírtak a fontos dolgok az életben. Vannak, akiknek a tartós boldogság az élet értelme, lelki béke, műveltség, tudásvágy, tapasztalatszerzés, alkotás (bármilyen téren), vagy a hozzájuk hasonló lelkek megismerése, megtalálása, esetleg a jelennek élés. Egyszóval az eszemei értékek. Ha hiszel benne, és a sors kedvez neked, egész biztos megtalálod, bevonzod "életed párját." Bár a kérdés feltevésének idejére nézve, remélem már sikerült! :)

16/L

2015. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!