Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok az egyetlen 16 éves lány, akinek még nem volt se barátja, se első csókja?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm minimum 1 emberrel járt már; tele van a Facebook a csókolózós képeikkel; nekem meg még normális randim sem volt. Olyan rossz érzés. :(

Más 16 éves lányokkal is van ez így?


2011. okt. 15. 15:38
1 2 3 4
 31/35 panini ***** válasza:
nem hinném, h te vagy az egyetleny 16 éves leányzó aki méég nem smárolt.. sokan vannak ezzel így sööt idősebbek is. nyugisáág van mindennek eljön a maga ideje.. semmiről nem késtél le. én már csak tudom. 18/L
2012. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.... De én valamilyen szinten büszke vagyok magamra, arra, hogy nem olyan lány vagyok mint a mai 16 évesek.... Akiknek a nagy része nem szűz már....
2012. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Ezt a kérdést 2011-ben írtad ki...most már akkor 19 éves vagy...Gondolom meg volt már az első csókod is...ha meg nem az sem para..nem kell semmit siettetni ha igazán fontos leszel egy srácnak úgyis minden magától történik majd :D
2014. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
én is ugyan ebben a helyzetben voltam akkor, amikof ezt kiírtad :) csak az az a para, hogy én most is így vagyok ezzel.. se első csók.. se pasi.. és itt vagyok 18 éves.. nem vagyok csúnya..
2014. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Én is pont így állok
2014. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!