Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok az egyetlen 16 éves lány, akinek még nem volt se barátja, se első csókja?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm minimum 1 emberrel járt már; tele van a Facebook a csókolózós képeikkel; nekem meg még normális randim sem volt. Olyan rossz érzés. :(

Más 16 éves lányokkal is van ez így?


2011. okt. 15. 15:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) jó volt olvasni!

bocsi srácok de mivel névtelen oldal szándékosan ide írtam...nem szeretném ha esetleg kitudódna h ilyen rosszul érint a dolog mert mindenkinek azt mesélem h egyelőre nem érdekel a pasizás...pedig érdekel, de még hogy:(

utolsó: nem elég leírnom a külsőm?:$ festett szőke haj, kék szem, smink nem sok (szemceruza, halványrózsaszín szájfény + pici alapozó), magas vagyok és vékony, ééés általában vidám, mosolygós...na kedves jós úr ebből kiderít valamit?:D

2011. okt. 16. 18:18
 12/35 anonim ***** válasza:
21%
leírtak alapján álmaim asszonya vagy...
2011. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy:) kár hogy ezt a fiúismerőseim nem így gondolják:(
2011. okt. 17. 19:11
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is ebben a helyzetben vagyok mint te. suliban nem jön be senki, nem járok el bulizni, nem is megyek nagyon olyan helyre ahol esetleg össze ismerkedhetnék egy sráccal. persze lett volna lehetőség csak nem volt közös a szimpátia. kicsit neki vagyok keseredve hogy így nekem se lesz senkim..:/

15L

2011. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy TE vagy túl válogatós? Azt írtad: "normális" randid nem volt. Béna randid már volt?
2011. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, nem te vagy az egyetlen. En is 16 vagyok es ugyanugy vagyok ezzel a kerdessel, mint Te. En nem banom, hogy igy alakult, Te se emeszd magad emiatt. Egyszer ugyis lesz majd valaki, aki meg orulni is fog neki, hogy neked o az elso baratod. Szoval ne bankod, ez se nem ciki, se nem rossz!:)
2011. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

hát kár,hogy én nem ismerek ilyen lányokat,mint te :(

amugy meg nyugi,majd minden előbb utóbb jönni fog magától

2011. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok 19 éves. Lány és most már menyasszony.

De 16 évesen nekem sem volt még pasim.. és nem is csókolóztam. Aztán még mielőtt betöltöttem volna a 17-et, megtörtént az első csók, randi, pasi. Ki is dobott elég hamar...

Ne aggódj ezen.. Sosem tudhatod, mikor lép be az életedbe az első. Én sem gondoltam volna mikor felkeltem június 14én, hogy kapni fogok egy puszit a chaten és később össze is jövök vele.. :)

2011. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
nekem se volt még barátom mert nem találom meg az igazit és még nemis csokoloztam de remélem hogy egyszer meg találom az igazit
2011. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

nem. annyi idősen nekem sem volt, se csókom, se kapcsolatom, semmim. csak később, 18 évesen.

most 19 vgyok, nemsokára 20.

2011. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!