Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok az egyetlen 16 éves lány, akinek még nem volt se barátja, se első csókja?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm minimum 1 emberrel járt már; tele van a Facebook a csókolózós képeikkel; nekem meg még normális randim sem volt. Olyan rossz érzés. :(

Más 16 éves lányokkal is van ez így?


2011. okt. 15. 15:38
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Nekem van egy baratnom aki 21 eves lessz, de meg soha nem volt pasija, nem is csokolozott, pedig mar 21 lessz. Pedig okos is es szep is.
2011. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is ! Annyi pasi udvarolt már nekem ! De egyik sem volt az igazi ! :( Annyira szomorú vagyok hogy még senki sem volt és tökre magányosnak is érzem magamat :( ! 16L Hidd el eljön majd a mi időnk is :) !
2011. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

á ezen ne parázz, nekem az 1. pasim 18 évesen volt

rá is cs.sztem, kidobott egy sokkal rondább de gazdagabb csajért...

aztán lett egy sokkal idősebb pasim... szerettem, de sosem olyan lángolóan, mint az 1.-t, aki szemét volt velem. elvoltunk, csak a távolság miatt szétmentünk. aztán most 20 éves vagyok, de jól érzem magam szingliként. sok haverom, barátom van, minden hétvégén bulizok, hétközben is sok helyre magyünk. nagyon tartalmas életet lehet élni egyedülállóként is, és lehet, hogy majd egyszer te is nagyon örülsz annak, hogy nem köt le egy srác, és nem kell minden lépésedről beszámolnod. én tutira veszem, hogy hamarosan te is találsz valakit ha életrevaló vagy, és jól nézel ki (sőt ez sem feltétel, nagyon sok előnytelen külsejű barátnőm már menyasszony, tehát...). élvezd az életet, és majd tök véletlenül rád talál v.ki.

2011. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
És mégis hol vannak az ilyen lányok? :)
2011. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem,mi a sz*rért kell erőltetni,meg beledögölni azért mert 16 évesen még nem csókolóztál vagy még nem b*sztak meg...Az ilyenek miatt tart ott a világ ahol tart...Már a 10 évesek közt is vannak Qrvák.....
2011. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Sonata90 válasza:


És mégis hol vannak az ilyen lányok? :)


Iskolában. :D:D:D

17/L

2011. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ha nekem szántad akk elmondom, h az öcsém, 10 éves és a lány osztalytarsai festik a hajukat,sminkelik magukat, cigiznek, és nem is egy mar megb*tta magát a játszótéren csak ,h megfeleljenek a mai elvárásoknak. .de gondolom nem õk az egyetlenek...csak ki kellene nyitni a szemeket.és mindenkinek odafigyelni a kolykere kicsit jobban, ha már csõdöt mondanak a nevelésben.
2011. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
20/L elõzõ vtam...
2011. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Szia :) 16,5 éves lány vagyok, sajnos nekem sem volt még barátom, pedig örülnék ha lenne kit szeretnem :)
2011. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül nyugi :)

sajna nekem idősebb zaklatóim vannak akik csak meg akarnak ...ni

2012. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!