Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gonosz vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gonosz vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Az egyik cigány fiú az iskolából randira hívott, de én nem fogadtam el.

Az egyik barátnőm megkédezet ,hogy "Azért utasítottad vissza mert cigány"


Én azt mondtam ,hogy igen.

Erre azt mondta ,hogy gonosz vagyok.


Most azért lennék gonosz mert nem randizok egy feket hajúval??


2011. okt. 22. 23:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 Beviz Elek ***** válasza:
73%

Sokáig nem volt bajom a 'dezsvírekkel', de anyum megismerkedett egyel. Hozzánk költözött, megismertem az egész családját, az egész fajt. Közben gimis lettem és pesten tanultam. Na azok sem jobbak... Szerencsére le tudtam lépni otthonról, így évente max 2x tolom arra a képem, de csak akkor, ha nincs otthon anyum élettársa.


Most egy tetoválást szeretnék. A rajz még nincs kitalálva, de a szöveg megvan. 'Az ember színe fehér'

2011. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:21

te uramisten!!!

Hogy történhetett meg veled ilyen szörnyűség?

Egyes nőket nem értek!valaki meg olyan alkeszokkal jönnek össze,de csak azért hogy legyen egy férfi a háznál...Öszinte részvétem!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MPSYvMism0w&feature=related

2011. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
0%

Szerintetek is gonosz vagyok? 17/L

Az egyik FÉLLÀBÙ fiú az iskolából randira hívott, de én nem fogadtam el.

Az egyik barátnőm megkédezet ,hogy "Azért utasítottad vissza mert FÈLLÀBÙ"


Én azt mondtam ,hogy igen.

Erre azt mondta ,hogy gonosz vagyok.


Most azért lennék gonosz mert nem randizok egy BICE-BOCAVAL??

2011. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:34

Tudod erre csak annyi a válaszom hogy inkább egy féllábúval mint egy cigánnyal!!!

És erről a rasszizmusról ők tehetnek akik nemzetünkön élősködnek,nem hajlandóak még dolgozni sem.....(a nagyja)

Bizonyítékot akarsz arra hogy miért is van rasszizmus magyarországon????Nézzél be akármelyik börtönbe és fegyházba!!! 90%-kuk cigány!!!Miért ,mert a vérükben van!!!!

2011. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
26%

"mert a vérükben van!!!!"


Akar csak a FELLABU-nak...

2011. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
71%
Mint írtam ,inkább egy féllábú,minthogy egy cigánnyal!!!!
2011. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
61%
2011. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
71%

Annyit fűznék az előző linkhez,hogy aki cigánnyal fajtalankodik az meg is érdemli.Tudom kegyetlen dolog ilyet mondani,de én nem tudom sajnálni az ilyeneket.Nem fér a fejembe hogy képes egy magyar ember ősszeállni egy cigánnyal.

Szóval nem vagy gonosz kérdező,nagyon jól tetted hogy visszautasítottad a közeledését,mert ezek ÁLLATOK.

2011. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát még ha állatok lennének... De ezek CIGÁNYOK!!!!!
2011. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem cigány, és cigány között óriási a különbség. Sajnos a többség "más kultúra" szerint él, sok köztük a léha, nem becsületes, ezért sokan eleve minden cigányt elítélnek. De vannak rendesek is, akik tiszták, munkaszeretők - sajnos ők vannak kevesebben. Én ismerek rendes cigányt, bár egy kézen meg tudom számolni. Sok becsületes előadóművész is került ki ebből a népcsoportból: Bangó Margit, Nótár Mary, stb.


Nem derül ki a topicból, a cigány srác a jobbik fajtából származik -e. Ha nem tetszik, nem szinpatikus, természetes, hogy nem kell vele járni. Szerintem tapintatosabb lenne, ha indokként valami más kifogást választasz, pl. "nem vagy az esetem" "más típust keresek" - mert bármennyire is nyilvánvaló a visszautasítás miértje, bizony, sértőnek és általánosítónak hat.

Mert így tényleg rasszistának hat.

Egyébként én sem járnék cigánnyal, sem négerrel, sem ázsiaival - más a kultúrájuk. Haver, barát lehet, de szerintem "suba a subával, guba a gubával" a legszerencsésebb párosítás.

2011. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!