Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy 26 éves férfival, akinek van menyasszonya. Már az msn-es beszélgetésnél is elővettem a csábító énemet.. :P Amikor találkoztunk, akkor annyira le tudtam venni a lábáról, hogy le is feküdtünk.


Ilyenkor teljesen más ember vagyok, máshogy viselkedem, szerintem még a hangom is másabb. A nézésemmel pedig mindent el tudok érni...


Szerintetek nagyon gonoszság, hogy ezt a "képességemet" néha használom? Suli terén is szoktam, néha 1-2 évvégi jobb jegyért (természetesen nem fekszek le egy tanárral, semmilyen fizikai kontaktus nem történik, csak a nézésem, beszédem..), illetve ha valakit nagyon meg akarok szerezni.


Különben szép sem vagyok, sőt, elég csúnyácska. Szóval biztos nem a szépségemmel nyűgözöm le az embereket.


Szóval gonoszság vagy nem?


2011. szept. 1. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés azért merült fel bennem, mert az egyik ismerősöm szerint visszaélek ezzel..
2011. szept. 1. 21:48
 2/73 anonim ***** válasza:
83%
ez nem gonoszság, hanem ribancság
2011. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc. Életemben 2 férfival feküdtem le, az egyikkel 5 évig jártam.
2011. szept. 1. 21:49
 4/73 anonim ***** válasza:
80%
Nem gonosz vagy,hanem szajha.
2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
85%
vagy kamu!vagy egy qurva nagy ribanc vagy!lefeküdtél egy házasodni készülő emberrel?!gratulálok...büszke lehetsz magadra!
2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
82%
21:49 pont a pillanaton akartam írni thx hogy kimondtad helyettem :)
2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Igen, biztos ribancság, főleg, hogy ő is akarta.. Mivel elértem nála. Különben úgysem házasodtak volna, és rá 2 napra szakítottak, és nem emiatt.
2011. szept. 1. 21:51
 8/73 anonim ***** válasza:
100%

Hát jólelkű mindenesetre nem.

Ha nagyon humánus akarok lenni, akkor azt mondom, hogy nem ártana neked is olyan pasit kifogni, ahol igazán értékelve vagy és akkor nem lesz szükséged ilyen játszmákra.


Ha már bűnöst keresünk, nem hagynám ki a vőlegényt sem....


Egyébként akkor érted meg igazán mit okozol, ha majd egyszer te leszel a menyasszony helyében....

2011. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
80%
Nem gonosz vagy, hanem egyenesen szemét. Kihasználod az adottságaidat, azért hogy elérd az önző céljaidat... Gratulálok.
2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
90%
hát figyelj ha ennyire nem tartod tiszteletben a másik kapcsolatát akkor ez nagyfokú önzőség, na meg hamarosan híred is megy és te leszel a város ribije. mondjuk én sosem fanyarodnék más pasijára ráadásul vőlegény,pláne nem csak egy kis kaland miatt. de hát neked kell nap mint nap a tükörbe nézni. csak azt a kérdést tedd fel magadnak hogy neked hogy esne ez dolog? egyszer valószínűleg leszel menyasszony és lehet majd egy csitri a te pasidat is elcsábítja csak poénból. biztos majd jót röhögsz a dolgon. egyébként a pasi is egy szemétláda úgyhogy lehet igaz a mondás zsák a foltját :)
2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!