Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gonosz vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gonosz vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Az egyik cigány fiú az iskolából randira hívott, de én nem fogadtam el.

Az egyik barátnőm megkédezet ,hogy "Azért utasítottad vissza mert cigány"


Én azt mondtam ,hogy igen.

Erre azt mondta ,hogy gonosz vagyok.


Most azért lennék gonosz mert nem randizok egy feket hajúval??


2011. okt. 22. 23:56
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon buta vagy,már nemazér mondom,attól hogy cigány az nem jelenti azt hogy más mint te...semmiben nem más,és gondolj bele,szerinted ő tehet róla hogy az??? Mert szerintem nem,és ha te az lennél,és azért mert cigány vagy,jólesne ha visszautasítanak???? Először mérlegelj,mielőtt másnak a szívébe hasítasz ilyenekkel...

42F

2011. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

14:51


Bocs, de csak fehér fiúkkal alakítok ki kapcsolatot.

2011. okt. 25. 15:02
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagggggyon helyes! XD Komolyan kedvellek. Végre valaki normálisan gondolkodik. :D
2011. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

15:04


:)

2011. okt. 25. 15:05
 55/58 anonim ***** válasza:
90%
te dönötd el h kivel akarsz randizni nem az "okos" barátnőd
2011. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseppet sem vagy gonosz ! Én sem randiznák cigányokkal !!!!!!! Fújjjj ! Ne legyen bűntudatod emiatt . Ha a barátnődnek nagy a szája akkor mond meg neki hogy menjen ő vele randizni !
2011. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Van a CIGÁNY(tudjátok a retkes-tetves nagyon sokan)

Meg van a roma(aki dolgozik próbál normális lenni 1%)


Rasszizmus? Előítélet??-TAPASZTALAT!


Ne kezdj cigánnyal a legtöbbje egy féreg g_ci.

2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Egyébként itt hülyeség a kérdezőt hibáztatni meg nem is kell, semmi rosszat nem csinált. A cigányok maguknak vagy társaiknak köszönhetik ezt az egészet. Mellesleg ha a srác konkrétan kulturáltabb volt mint a többség attól még lehet hogy az ismeretségi köre a többségből állt, teljesen felesleges lett volna bebonyolódni mikor ennyivel elintézhető.


Plusz a környezete is bevonzhatja a gyereket sose lehet tudni, látja hogy ezt csinálja a többi na akkor ő is, már ha amugy nem. Egyébként is nem mind1, nem tetszik neki. Az mind1 hogy mi miatt. Akkor meg minek járjon vele.

2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!